Nowa era bajek…

Zaczarowane opowieści z Krainy Baśni Ever After High™ przekonują, że nasze życia nie są zapisane permanentnym atramentem i nigdy nie jest za późno, aby odwrócić stronę i zacząć tworzyć swoją historię na nowo. Bohaterowie Ever After High™ przypominają o wadze podejmowania samodzielnych decyzji i zachęcają do odwagi w codziennym kreowaniu swojego przeznaczenia. Ever After High™ nie przypomina znanych nam z dzieciństwa opowieści – to zupełnie nowe historie i nowe postacie zainspirowane tradycyjnymi baśniami, ale dostosowane do współczesnych czasów i problemów.

Dawno, dawno temu…

Blondie Lockes Ever After High - 169,00 PLN…w zaczarowanej szkole Ever After High™ uczniowie rodem z bajek mieli uczyć się, jak wypełniać swoje baśniowe przeznaczenia i podążać śladami słynnych rodziców. Jednak Raven Queen™, córka Złej Królowej z bajki o Królewnie Śnieżce, odmawia pójścia śladami matki i postanawia zmienić swoje przeznaczenie. Decyzja Raven inspiruje innych do tworzenia własnych opowieści. W konsekwencji w szkole następuje rozłam pomiędzy uczniami i powstają dwie grupy: Royalsów i Rebelsów. Royalsi, na czele z córką Śnieżki – Apple White™ – akceptują swoje królewskie dziedzictwo i pragną wypełnić bajkowe scenariusze, w których Żyją Długo i Szczęśliwie. Natomiast Rebelsi, na czele z Raven Queen™, pragną zmienić bieg opowieści i stworzyć swoje własne przeznaczenia. A jednak ich historie są połączone z losem innych baśniowych bohaterów. Co się stanie, jeśli Zła Królowa nie otruje Śnieżki? Czy Książę z Bajki będzie miał komu spieszyć na ratunek? Co się stanie z Krainą Baśni? Odpowiedzi na te pytania ukryte są między kartami magicznych opowieści Ever After High™!

Historia Ever After High™ przenosi w magiczny świat, w którym wszystko może się zdarzyć!

Aby poznać losy Apple White™, Raven Queen™ i innych czarujących postaci, wielbiciele baśniowych historii mogą odwiedzić www.everafterhigh.pl. Na stronie znajduje się całe mnóstwo magicznych atrakcji takich jak odcinki serialu, Lustrzane Blogi z wpisami i opisami postaci, czarujące gry czy wyjątkowe materiały do ściągnięcia i wydrukowania. Ponadto można również stworzyć swojego własnego awatara, urządzić baśniową komnatę, zbierać wirtualną walutę i zdobywać niezwykłe przedmioty. Fani Ever After High™ na pewno docenią także oryginalne, piękne i misternie wykonane lalki firmy Mattel®, a także „Księgę Legend” autorstwa Shannon Hale, która rozpoczyna cykl Ever After High™.

W baśniowej szkole Ever After High wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń – Dzień Koronacji. Szkoła zamieni się w salę balową, a uczniowie specjalnie na tę okazję założą piękne stroje. Tematem przewodnim balu będzie Zaczarowany Las, a uroczystość uświetni niezwykła maskarada. Każda z postaci ukryje się za inną maską. Lalki z tej serii będą idealnym prezentem dla małych księżniczek.

C.A. Cupid Ever After High- 169,00 PLNCzy Królową Baśni zostanie C.A.Cupid, córka amora? Dziewczyna podobnie jak jej ojciec (Bóg Miłości) stara się specjalizować
w kontaktach między ludźmi, pomaga inny odnaleźć miłość. Inspiracją do stworzenia jej maski był legendarny Pegaz.

A może serca fanów podbije Raven Queen, córka Złej Królowej z bajki o Królewnie Śnieżce? Raven z racji pochodzenia, jest uważana za złą, ale jako dobra osoba, buntuje się przeciwko swemu przeznaczeniu chcąc tworzyć własną historię. Inspiracją do stworzenia jej maski była fascynacja smokami, które podobnie jak ona są niesłusznie postrzegane jako złe
i niebezpieczne.

O tytuł Królowej Baśni ubiega się także, jedna z najmilszych uczennic w szkole, czyli Apple White, córka Królewny Śnieżki. Apple, marzy o tym by kontynuować tradycję rodzinną i zostać królową, sprawiedliwe rządzącą całym królestwem. Jej maska inspirowana jest śnieżnymi lisami, ponieważ widzi je jako stworzenia o nieskazitelnych sercach, a taka właśnie powinna być Królowa Baśni.

Skromna Blondie Lockes, córka Złotowłosej z bajki „Złotowłosa i trzy misie”, także ma szansę podbić serca fanów świata Ever After High. Ta bohaterka wiele od siebie wymaga i wszystko co robi wykonuje z dużą starannością. Balowa maska Blondie nawiązuje do niedźwiadków z jej bajki.

Historia Ever After High™ pokazuje, że każdy z nas wybiera swoje przeznaczenie. Nie należy przyjmować z góry przypisanych ról, a podążać do celu własną ścieżką. Postacie Ever After High™ uczą pewności siebie i udowadniają, że ustalony porządek nie musi oznaczać końca marzeń.

Twoja historia zaczyna się w momencie, w którym tworzysz ją na swój sposób!

Koniec jest zaledwie początkiem”

No votes yet.
Please wait...