Nowy Partner w naszych szeregach – HEVEA!

Do grona naszych Partnerów dołączył polski producent materaców – firma HEVEA, więc parę słów o Nich…

HEVEA produkuje materace, już od 2006 roku, najlepiej jak umiemy. Bazując na doświadczeniu i opiniach klientów – także tych niezadowolonych, tworzy je w Polsce.

Materace wykonywane są ręcznie, tradycyjnymi metodami. Oznacza to, że każdy produkt marki HEVEA zanim trafi do Twojego domu jest sprawdzony na kilku etapach procesu produkcyjnego. Oznacza także, że każdy produkt ma swoją duszę, każdy jest na swój sposób indywidualny i każdy jest najwyższej jakości.

Wysoka jakość wyrobów HEVEA to suma jakości kolejnych czynności i półproduktów. Dzianiny i tkaniny są takie jak lubisz, delikatne, miękkie i przewiewne a jednocześnie trwałe i estetyczne. Pianki materacowe są gęste i usztywnione a pianka lateksowa zawiera dużą porcję naturalnej żywicy z drzewa o nazwie hevea…, odkryłeś właśnie tajemnicę nazwy marki.

HEVEA produkuje materace dla całej rodziny. To ważne dla Ciebie, Twojego czasu i portfela. W jednym miejscu kupisz materace dla dzieci, nawet jeśli są w różnym wieku dla siebie a także dla rodziców czy dziadków. Dopasujesz produkty do każdej sypialni i dla każdego użytkownika.

Certfikaty:

 

 

No votes yet.
Please wait...