Nowy rok – wielkie zmiany :)

Od kiedy powstał nasz portal niezmiennie realizujemy naszą misję „kreowanie bezpiecznych  zachowań  w życiu codziennym oraz kształtowanie kultury bezpiecznego życia”. Niezmiennie grupą, do której staramy się dotrzeć i dla której działamy jest Rodzic+Dziecko.

Zaczynaliśmy z pewną dozą nieśmiałości, ponieważ kilka lat temu tematyka bezpieczeństwa nie była tak rozpowszechniona. Jednak próbowaliśmy w różny sposób dotrzeć do jak największej rzeszy naszych odbiorców. Pisaliśmy artykuły o bezpieczeństwie w różnych aspektach życia, uczestniczyliśmy w eventach realizując nasz program wraz dziećmi, wspieraliśmy różne akcje i kampanie. Prowadziliśmy w szkołach i przedszkolach warsztaty dla dzieci z bezpieczeństwa i pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kolejnym krokiem było stworzenie sklepu internetowego z produktami, które są godne polecania dla dzieci. Jednak wszystkie te działania wydawały się nam niewystarczające. Więc…Poprzedni rok poświęciliśmy na wdrażanie zmian, rozszerzenie działań i przygotowanie się do nowego etapu.

Zatem w Nowy 2018 Rok wchodzimy z wachlarzem nowości, począwszy od zmian personalnych i organizacyjnych, poprzez modernizację portalu, przebudowę sklepu aby był dla Was bardziej intuicyjny i przyjazny. Postanowiliśmy także, że w naszym sklepie znajdziecie tylko nasze, polskie sprawdzone produkty. Poszerzyliśmy także asortyment i staramy się cały czas podejmować współpracę z kolejnymi polskimi producentami.

Ostatecznie w celu realizacji naszej misji dopracowaliśmy Program Certyfikat BezpieczneDziecko i stworzyliśmy dla niego stronę, która ma posłużyć posiadaczom Certyfikatu Produkt/Usługa Przyjazne Dziecku jako miejsce, w którym mogą się zaprezentować, pochwalić i polecić. Zaś dla kupujących/Rodziców ma stać się miejscem, w którym znajdą produkty sprawdzone i godne polecenia. Właśnie ten Program jest zwieńczeniem naszej dotychczasowej pracy i nadzieją na zgromadzenie wokół tematyki bezpieczeństwa, jakości oraz funkcjonalności produktów i usług dedykowanych dzieciom jak największej liczby usługodawców i producentów.

Finalnie dokonaliśmy zmiany naszego Logo, które w sposób obrazowy przedstawia naszą misję i najważniejszą dla nas grupę odbiorców Rodzic + Dziecko.

No votes yet.
Please wait...