Obozy zimowe dla dzieci – gdzie najlepiej?

Ferie zimowe, to świetny czas na naładowanie baterii. Rok szkolny stawia przed uczniami wiele wyzwań, a te dwa tygodnie pozwalają nabrać sił. Jak najlepiej wypoczywać w tym czasie? Oczywiście aktywnie. My polecamy obozy zimowe, czyli pełne frajdy turnusy w polskich górach. Gdzie dokładnie się odbywają i co czeka uczestników? Sprawdź!

Zima w górach, czyli ferie idealne

W ostatnich latach zima w mieście często nie jest taka, jakbyśmy sobie wymarzyli. Białego puchu brakuje, a gdy już spadnie – prędko się topi. Dlatego chcąc zakosztować uroków tej pory roku, warto wybrać się na obóz zimowy dla dzieci. Vogue Travel organizuje takie wyjazdy w Poroninie, czyli w miejscowości, położonej tuż pod Tatrami. Lokalizacja sprawia, że śnieżne krajobrazy, to dość powszechny widok o tej porze roku.

Dzieci na obozach zimowych mają możliwość bawić się na świeżym powietrzu w iście zimowej atmosferze. Czekają na nie m.in. takie atrakcje, jak:

  • wspólne budowanie pięknego igloo,
  • bitwa na śnieżki,
  • zjeżdżanie na jabłuszkach,
  • lepienie bałwanków i konkurs na najładniejszą rzeźbę ze śniegu,
  • zjeżdżanie na specjalnie przygotowanych oponach.

Co w przypadku, gdy akurat zima nie będzie na tyle łaskawa, by obdarować śniegiem? Nic straconego. Dla dzieci przygotowano multum atrakcji i aktywności. Ciekawe, pełne dobrej zabawy ferie gwarantowane! Może zatem zdecydujesz się wysłać pociechę na wyjazd tematyczny?

Obozy zimowe dla dzieci zafascynowanych fantasy

Twoje dziecko jest zachwycone magicznym światem Harry’ego Pottera? Zna wszelkie zaklęcia, wie dużo o magicznych roślinach, a składy eliksirów ma w małym palcu? W takim razie dla młodego pasjonata obóz zimowy Szkoła Magii i Czarów (https://voguetravel.pl/zimowa-szkola-magii-i-czarow), to wymarzona przygoda. Obfituje ona w zajęcia inspirowane książką i filmem.  Odbędzie się oczywiście uroczysty przydział do domów – zupełnie jak w Hogwarcie. Adepci magii zaopatrzą się w niezbędne akcesoria i szaty przy ul. Pokątnej.

Wyjazd jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia przygotowane zostały tak, aby każde dziecko świetnie się bawiło. Będą więc magiczne mikstury, sporządzane pod okiem opiekunów. Uczestnicy poznają podstawy run i wyczarują zwierzątka z plasteliny i kolorowego papieru. Nie zabraknie także wiedzy o popularnych wróżbach i ich historii. Z pewnością każdy nie będzie mógł doczekać się wielkiego, magicznego balu – oczywiście w tematycznych przebraniach. Po co się nudzić w domu, skoro można przenieść się na chwilę w świat magii?

Turnus dla młodych fanów Minecraft’a

Kolejna propozycja z listy obozów zimowych dla dzieci, to wyjazd dla fanów gier komputerowych. Organizujemy go dla pasjonatów Minecraft’a i Fortnite’a. Bez obaw – nie zamierzamy posadzić dzieci na cały turnus przed komputerami. Wręcz przeciwnie! Będzie to aktywny, pełen wyzwań obóz dla dzieci (https://voguetravel.pl/fortnite-i-minecraft-zima). W programie przewidziano m.in. ćwiczenia strzelania z łuku, konstruowanie obozowego Strażnika i produkcję własnych surowców (mydełka). Nie zapomnieliśmy o nauce orientacji w terenie oraz tworzeniu spersonalizowanych plecaków. Rozegramy również ciekawe scenariusze na mapie – zupełnie jak grze, tyle że na żywo! Opiekunowie czuwają nad bezpieczeństwem dzieci przy każdej aktywności. Każdy uczestnik będzie się świetnie bawić – wraz z poznanymi na turnusie pasjonatami i rówieśnikami.

Chcąc podziwiać zimowe krajobrazy, warto wybrać się w chłodniejsze rejony. Zima spędzona w Tatrach daje gwarancję cudownych widoków. A obóz tematyczny, to okazja do rozwijania bądź pogłębiania pasji i zawierania nowych znajomości. Tym razem ferie Twojego dziecka mogą być naprawdę niezapomniane. Jakie obozy zimowe dla dzieci interesują Was najbardziej? Zobaczcie szczegółową ofertę na stronie Vogue Travel: https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-dzieci. Czas zaplanować aktywności na zimę!

No votes yet.
Please wait...