Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania już 12 września!!!

12 września to wyjątkowa data w kalendarzu. Kolejny już raz będziemy celebrować wspólnie z naszymi ambasadorami obchody Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania. Koniecznie świętujcie i Wy!

JDS_logo_obrys_prosty_bez_tlaJak to zrobić?

andrzej krzywy_kanapka taty na wakacjach

Wystarczy przygotować zdrowe drugie śniadanie i dać dobry przykład innym!


Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania to doskonały moment, aby zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na to, co zjadamy między śniadaniem a obiadem. To również odpowiednia chwila, aby w domu i szkole, porozmawiać z dziećmi o powodach, dla których warto mieć zawsze przy sobie śniadaniówkę z kanapką.


Kreowanie dobrych nawyków żywieniowych jest celem kampanii Jem Drugie Śniadanie, która kolejny już rok uświadamia, że drugie śniadanie daje nieprzecenione korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Podczas Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania, zaangażowane w kampanię gwiazdy, będą przekonywać, że jedzenie 5 posiłków, a w szczególności drugiego śniadania, o którym niestety często zapominamy, jest prostą receptą na dobry humor, bystrość umysłu i świetną sylwetkę.


dorota chotecka_chrupiąca kanapka od mamyCelebrowanie Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania może być fantastyczną zabawą! Bądźcie z nami! Gdziekolwiek jesteście, w szkole, czy w domu, przekonajcie się, że przygotowywanie zdrowych, pełnowartościowych kanapek a potem wspólne ich zjadanie, może stać się prostym a jakże ważnym nawykiem!

KAMPANIA JEM DRUGIE ŚNIADANIE”
Sponsorem i partnerem strategicznym kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE jest marka Bielmar, partnerem
społecznym program dożywiania dzieci PAJACYK, partnerem medycznym – Żagiel Med z Lublina.

No votes yet.
Please wait...