Piknik pełen emocji Fundacji Zdążyć z Pomocą

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wraz z Automobilklubem Polski przygotowała dla swych podopiecznych moc atrakcji.

Gwoździem programu będą przejazdy sportowymi samochodami. Podopieczni Fundacji poczują się jak uczestnicy rajdu – pomkną z profesjonalnymi kierowcami rajdowymi  po specjalnym torze”, zapowiada Jakub Siemczuk, przedstawiciel Automobilklubu Polski.

Zaproszenie na Dzień Dziecka aktualneMyszka Norka maskotka Fundacji porwie do wspólnej zabawy wszystkie maluchy. Dzieci będą mogły wziąć udział w wielu grach i zabawach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Będą też mogły wziąć udział w loterii charytatywnej, w której każdy los wygrywa.

Organizatorzy przewidzieli atrakcje także i dla mam, a dla wszystkich koncert wokalisty Janusza Maleńczuka i wspólne grillowanie. 

Podczas dnia dziecka będzie się bawić wielu podopiecznych m.in. dzieci cierpiące na mózgowe porażenie dziecięce, niedorozwój mięśni, achondroplazję i inne. „Imprezy takie jak ta pozwalają podopiecznym Fundacji zapomnieć o szarej codzienności, której rytm wyznaczają  nauka i długie,  żmudne godziny terapii, mówi Monika Rozkosz –  dyrektorka Ośrodka Rehabilitacji BIOMICUS, w którym rehabilitują się podopieczni Fundacji.

Piknik pełen emocji odbędzie się 1 czerwca na terenie Autodromu Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127 w Warszawie. Rodziców i dzieci zapraszamy w niedzielę 1 czerwca od godz. 11-ej do 16-ej.

http://dzieciom.pl/

****** Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otacza opieką już ponad 24 tysiące chorych i niepełnosprawnych dzieci z całej Polski. Pozyskuje fundusze na ich leczenie i rehabilitację, zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych oraz na inne specjalne potrzeby. Fundacja prowadzi dla podopiecznych dwa bezpłatne ośrodki rehabilitacji wraz z zakwaterowaniem. W najbliższym czasie otwiera trzeci, w którym będzie aktywizować zawodowo podopiecznych u progu dorosłości. Fundacja organizuje także wiele imprez i atrakcji dla dzieci, tak aby mogły zapomnieć o  swojej chorobie, spędzić  radośnie i beztrosko czas ze swoimi rówieśnikami.

No votes yet.
Please wait...