Pisanki w stylu glamour! Gwiazdy dla Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” znów zorganizowała ciekawą akcję. Tym razem Gwiazdy zaangażowały się manualnie i wykazały się plastycznie i kreatywnie. Malowanie pisanek, które można zakupić, wspierając w ten sposób Fundację i jej podopiecznych to szczytny cel. Może zamiast ozdoby czy dekoracji na Stół Wielkanocny z marketu kupmy pisankę Gwiazdy zrobioną z myślą o dzieciach!!!!!

Zachęcamy gorąco!!!!

A jak kupicie pochwalcie się nam swoim pięknym i unikalnym nabytkiem 🙂

Wszelkie informację o akcji i o tym jak i gdzie dokonać zakupu pisanki znajdziecie poniżej:

4N5A2664

 TEKST AUTORSKI FUNDACJI

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w swoim Ośrodku Rehabilitacji BIOMICUS gościła Gwiazdy, które zdobiły świąteczne pisanki.

Nasze zaproszenie przyjęły Beata Tyszkiewicz, która jest przewodnicząca Rady Programowej Fundacji. Pojawiły się także: Magdalena Zawadzka, Aneta Todorczuk-Perchuć, Natalia Siwiec, Aleksandra Kisio, Agnieszka Sienkiewicz oraz Anna Popek.

Zaprosiliśmy Panie, aby wspólnie zrobić coś wartościowego i radosnego. Zwykle pomagają nam darczyńcy i firmy, dla których zaangażowanie społeczne jest ważną kwestią, ale sami także wychodzimy z inicjatywą. Chcemy być aktywni – warto pokazywać ludziom szlachetne działania – powiedział Stanisław Kowalski prezes Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Podczas niezwykle twórczego spotkania zaproszeni goście stworzyli wiele ciekawych pisanek. Inspiracją był styl glamour.

Cel akcji był szczytny. Dochód ze sprzedaży pisanek zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Pisanki będzie można kupić na naszej stronie www.bremo.pl

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, wszyscy bawili się doskonale.

Upominki dla Gwiazd przygotowała Restauracja Halka, której serdecznie dziękujemy!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął „Tele Tydzień”

No votes yet.
Please wait...