Podpowiedzi Mikołajowe od Wadera

Nasz Partner – WADER, polski producent zabawek dla dzieci podpowiada „Mikołajom” co może spodobać się maluchom 🙂

Kuchnia

1/Kuchnia dla dzieci – marzenie małego kuchcika

Kuchnia dla dzieci wraz z akcesoriami z serii Party World to idealny zestaw do zabawy, który pomoże rozwijać kulinarne pasje dzieci. Zestaw składa się z 31 elementów. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową, piekarnik, naczynia, patelnię, rondel, talerze, sztućce, które można powiesić na specjalnym wieszaku. Dodatkowo wszystkie naczynka mogą mieć kontakt
z prawdziwymi produktami żywnościowymi, można je zmywać oraz korzystać w nich
w mikrofalówce.

Wiek:3+

Kuchnia z akcesoriami 31 elementów w kartonowym pudełku

Wiek: 3+

Cena: 60 pln

Klocki Pałac ksieżniczki2/Klocki Pałac księżniczki – wspaniała zabawa dla małych księżniczek!
Z pastelowych, różowych klocków stworzycie zamek, pokoik księżniczki oraz wiele innych elementów, które umilą jej czas. Sprawdźcie ile zabawy jest w budowaniu różnych wersji zamku.
W zestawie klocków jest aż 49 kolorowych naklejek, które uatrakcyjnią zabawę. Dodatkowo klocki można łączyć z innymi seriami klocków Wader co daje nieograniczone możliwości zabawy!

Pałac księżniczki – klocki 135 elementów

Wiek: 1+
Cena: 90 pln

Stacja benzynowa zestaw3/Klocki – stacja benzynowa – ruszajmy w drogę

Z tym zestawem klocków możecie wspólnie tworzyć najróżniejsze historyjki. Przy okazji dziecko ćwiczy praktyczne umiejętności radzenia sobie z różnymi trudnościami np. tymi dotyczącymi komunikacji drogowej czy planowania podróży. W zestawie klocków jest 49 kolorowych naklejek, które uatrakcyjnią zabawę, oraz są 2 pojazdy z sympatycznymi zwierzątkami. Dodatkowo, klocki można łączyć z innymi seriami klocków Wader co daje mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę!

Wiek: 1+


Stacja benzynowa – klocki 137 elementów

Wiek: 1+

Cena:90 pln

Safari Town4/Kid Cars 3D – Safari Town – jedziemy na spotkanie z przygodą

Zestaw Safari to ponad 5 metrów trasy, która zakręca, krzyżuje się, ma wiadukt i oczywiście na której można spotkać dzikie zwierzęta. Zatem jest tu wszystko, czego potrzeba maluchowi do zabawy pełnej przygód. Miasteczko Safari wyposażone jest w 4 pojazdy Kid Cars, wycinanki, figurki zwierzątek oraz mnóstwo naklejek, które uatrakcyjnią przejazd przez safari. Zestaw ma prostą

konstrukcję – click-click i daje możliwości łączenia ze sobą elementów w dowolny sposób.


Safari Town – Garaż z trasą 5,5 m

Wiek: 1+

Cena:140 pln

tatra_pomaranczowa_72rgb5/Tatra – auto – marzenie małych i dużych chłopców

Wywrotka Tatra 148 – auto – legenda, o którym marzą chłopcy, nie tylko Ci najmłodsi, wytrzyma ciężar nawet 100 kg. Mimo masywnych wymiarów nie jest ciężka. Ma otwierany kiper i wygodny uchwyt. Szerokie koła wpływają na stabilność pojazdu, a tym samym na bezpieczeństwo podczas zabawy. Tatra wywrotka dostępna jest w kolorach: pomarańczowym i czerwono-niebieskim.

Wiek: 2+

Cena:120 pln

www.wadertoys.eu

No votes yet.
Please wait...