Polscy Producenci

Targi dla Mamy i Dziecka to fantastyczne miejsce do poznania nowych polskich producentów z ciekawymi produktami a także miejsce gdzie w korzystnej cenie można dokonać zakupów.
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność odwiedzić takie targi we Mamaville Wrocławiu .

Zainteresowanie wśród Rodziców jest bardzo duże. Do niektórych stoisk ustawiały się nie małe kolejki. Dla nas był to bardzo ciekawy dzień bo mieliśmy okazję spotkać producentów, których już znamy, cenimy i współpracujemy ale także poznać wiele ciekawych, twórczych perełek 🙂

I tak przedstawiamy kilka z nich:
Nowekartonowe.pl – fantastyczny, kreatywny, ciekawy pomysł na twórcza zabawę dla dziecka. Duży wybór przestrzennych figur przedstawiających przeróżne postaci, elementy…piękne kolory. Wszystko z bardzo dokładną instrukcją krok po kroku jak z płaskich elementów uzyskać zaskakująco ciekawy efekt końcowy przy użyciu tylko i wyłącznie zwinnych małych paluszków 🙂 I oczywiście pozytywnie zakręcony i niezwykle sympatyczny twórca projektu, z którym miałam przyjemność rozmawiać.

 

 

Migotka.com.pl – ręcznie szyte, śliczne produkty dla najmłodszych, niezbędne do skompletowania wyprawki oraz dla nieco starszych dzieciaków. Miła dla oka kolorystyka, bez przepychu, wyważone, bardzo przyjemne produkty.

 

 

 

 

Łapserdak.pl – pościele, kocyki, bodziaki, śpioszki z bardzo funkcjonalnym i praktycznym zapięciem i więcej ciekawostek dla maluszków. Wyczarowane przez aktywną, pomysłową mamę bliźniąt 🙂 Wszystkie produkty bardzo ładnie wykonane, przemyślane szczegóły a producentka, która od roku gości na rynku ze swoimi produktami niezmiennie jest pełna energii do tworzenia 🙂

 

baBice shoes – mega bogaty wybór w gamie wzorów, kolorów i krojów fantastycznych bucików dla najmłodszych. Właściwie każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. Począwszy od najmniejszych stópki, które jeszcze nie drepcą ale potrzebują ciepła i komfortu na rozbrykanych i wymagających przedszkolakach skończywszy. Dobrze przemyślana podeszwa, naturalne tworzywa, miękka skóra i ciekawy designe. Ciekawe i praktyczne !

Poza nowinkami, świeżynkami miałam także spotkać znaną już wszystkim markę i producenta rewelacyjnych kart edukacyjnych i gier Czuczu z bardzo pozytywną ekipą na pokładzie 🙂 Akurat te produkty towarzyszą moim dzieciom od prawie 10 lat podczas różnych etapów rozwoju i zawsze znajdowały u nich zainteresowanie Świetne polskie produkty .

Oczywiście podczas targów poza stoiskami były także ciekawe miejsca do twórczej zabawy dla dzieci, kącik dla rodziców z dziećmi oraz sala, na której odbywały się ciekawe wykłady i warsztaty, między innymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Z naszej strony w woli podsumowania: jesteśmy pełni pozytywnej energii i rozpiera nas radość i duma, że mamy tak wielu ciekawych polskich producentów, którzy serwują naszym pociechom coraz to ciekawsze produkty a co najważniejsze starają się i dbają o to aby były one jakościowo jak najlepsze, bezpieczne i dopieszczone. Oczywiście jest mnóstwo firm Hand Made, których nie spotkamy na targach a są jak najbardziej godne uwagi i polecenia, dlatego wszystkich chętnych do pokazania się w sieci, którzy dopiero startują lub działają już jakiś czas i mają ciekawe produkty, które są najwyższej jakości do udziału w naszym Programie Certyfikat BezpieczneDziecko.

Program ten jest stworzony właśnie dla Was – twórczych, kreatywnych, tworzących z pasją, dbających o najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów dedykowanych dzieciom. A my z przyjemnością to potwierdzimy i zadbamy o to abyście byli widoczni, aby zainteresowani mogli Was znaleźć i aby nasz polski rynek powiększał się sukcesywnie o nasze polskie doskonałe produkty 🙂

Do zobaczenia na kolejnych Targach 🙂

No votes yet.
Please wait...