Program „Certyfikat BezpieczneDziecko” ruszył!

Program „Certyfikat BezpieczneDziecko” powstał z myślą o Firmach i Producentach, którzy mają do zaoferowania produkty oraz usługi dla dzieci wyróżniające się wysoką jakością, bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Na rynku dostępny jest ogrom produktów i usług dedykowanych dzieciom i dobry wybór nie jest łatwy. Opracowaliśmy Program „Certyfikat BezpieczneDziecko” właśnie po to, aby ułatwić dokonanie wyboru i wyłonić te produkty i usługi, które zostały uznane przez naszą Komisję Certyfikującą za „Przyjazne Dziecku” szczególnie pod względem jakości i funkcjonalności, a także bezpieczeństwa.

Program ten przeznaczony jest dla producentów, sprzedawców i usługodawców, którzy są przekonani o dobrej jakości i funkcjonalności swoich produktów i usług oraz chcą się wyróżniać na rynku posiadając Certyfikat „Produkt/Usługa Przyjazne Dziecku” portalu BezpieczneDziecko.eu.

Procedura ubiegania się o Certyfikat jest bardzo szczegółowa, a w związku z powyższym jakość i funkcjonalność produktu/usługi musi być na najwyższym poziomie, aby Komisja mogła wydać pozytywną opinię.

W skład Komisji Certyfikującej wchodzą osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym (między innymi: lekarz, rehabilitant, inżynier, nauczyciel, strażak…), a także życiowym, co ważne, osoby posiadające dzieci w różnym wieku. Pozwala im to spojrzeć na produkt/usługę również, a nawet przede wszystkim z pozycji Rodzica.

Komisję Certyfikującą wspiera Członek Honorowy, który dokonuje cyklicznych (comiesięcznych) przeglądów prac Komisji.

 

Dla Członków Komisji i Rodziców zadowolenie oraz bezpieczeństwo dzieci są najważniejsze, dlatego także dzieci Członków Komisji mają swój głos doradczy.

Ważnym elementem procesu weryfikacji są wskazówki dla Producentów od Członków Komisji dotyczącego tego „Czy” i jeśli tak to „Jak” można udoskonalić oceniany produkt lub usługę.

Na rynku dostępne są produkty i usługi posiadające certyfikaty dopuszczające je do obrotu, znaki jakości, atesty – jednak nie wszystkie są godne polecenia i nie wszystkie zasługują na uznanie konsumentów oraz Członków naszej Komisji.

W ramach Programu Firmy, których produkt lub usługa otrzymały nasz Certyfikat będą mogły zostać objęte Honorowym Patronatem portalu www.BezpieczneDziecko.eu.

Mamy nadzieję , że nasz Program „Certyfikat BezpieczneDziecko” pozwoli Rodzicom dokonywać dobrych wyborów i czerpać radość z zakupów, a produktom i usługom zyskać większe zaufanie konsumentów oraz dodatkowo potwierdzić swoją jakość.

Dołącz do grona naszych Certyfikowanych Firm !

No votes yet.
Please wait...