Przedszkolaki sprawdzają polskie zabawki

Dla zabawek nadchodzi czas najcięższej próby. W rączkach maluchów zostaną poddane testom na wytrzymałość – będą zgniatanie, wyginane i przejdą wiele innych „drastycznych” zabiegów. To wszystko będzie się działo za przyzwoleniem i pod okiem opiekunów w przedszkolach w całej Polsce w ramach akcji „Sprawdzone przez przedszkolaków”.


Na nic zdadzą się opinie specjalistów, certyfikaty, atesty i słupki sprzedażowe. Przedszkolaki, uzbrojone w niespożytą energię i bezlik pomysłów, sprawdzą wytrzymałość i atrakcyjność zabawek polskiego producenta z Dąbrowy Górniczej według osobiście ustalonych kryteriów. To już trzecia edycja akcji „Sprawdzone przez przedszkolaków”. – Poprzednie lata dały nam wiele drogocennych wskazówek, w jaki sposób udoskonalić produkty, aby były jeszcze bardziej bezpieczne oraz solidne, a także by dostarczały dzieciom mnóstwo pozytywnych wrażeń – komentuje Rafał Piotrowski, przedstawiciel firmy Wader- Woźniak.

Jednak aby dołączyć do armii testujących maluchów należy wykazać się kreatywnością i wziąć udział w konkursie plastycznym. Szczegóły na www.wader-wozniak.pl. Spośród nadesłanych prac  organizator wytypuje 20 zwycięskich plakatów, które otworzą ich autorom wrota do wielkiego testowania zabawek. Patronem medialnym akcji jest Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

No votes yet.
Please wait...