Rajdowy piknik z okazji Dnia Dziecka

Przy akompaniamencie ryku silników i w oparach palonej gumy z opon odbył się piknik rajdowy dla Podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.  Dzieci miały okazję zająć miejsce obok mistrzów kierownicy,  aby zaznać dreszczyku emocji w szaleńczej jeździe po bemowskim torze. A emocji było co niemiara!

rajdowy piknik 251Na najmłodszych z okazji ich święta Fundacja wraz z Automobilklubem Polski przygotowała moc atrakcji. Na pikniku byli obecni kierowcy z STW DRIFT TEAM Marek Wartałowicz i Marcin Carzasty. Prócz przejazdu samochodem rajdowym u boku mistrzów dzieci mogły obejrzeć popisy kaskaderskie, pokazy driftu oraz wziąć udział w loterii charytatywnej.  Byli obecni także przedstawiciele głównego Inspektoratu Transportu Drogowego – dla dzieci była to niecodzienna okazja, by wsiąść do oznakowanego pojazdu służącego do kontroli elektronicznego poboru opłat, czy do auta wyposażonego w fotorejestrator.

rajdowy piknik 527Mamy naszych podopiecznych mogły poczuć się jak gwiazdy w profesjonalnie wykonanym makijażu. Odbyło się również  losowanie cennych nagród. Imprezę umilił m.in. pokaz tańca flamenco, występ wokalny Janusza Maleńczuka i zabawy z Myszką Norką. Na zgłodniałych czekały kiełbaski z grilla.

Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

www.dzieciom.pl

 

rajdowy piknik 189****** Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otacza opieką już ponad 24 tysiące chorych i niepełnosprawnych dzieci z całej Polski. Pozyskuje fundusze na ich leczenie i rehabilitację, zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych oraz na inne specjalne potrzeby. Fundacja prowadzi dla podopiecznych dwa bezpłatne ośrodki rehabilitacji wraz z zakwaterowaniem. W najbliższym czasie otwiera trzeci, w którym będzie aktywizować zawodowo podopiecznych u progu dorosłości. Fundacja organizuje także wiele imprez i atrakcji dla dzieci, tak aby mogły zapomnieć o  swojej chorobie, spędzić  radośnie i beztrosko czas ze swoimi rówieśnikami.

Zapraszamy do galerii: https://plus.google.com/117264611324494152904/posts/azwUvrGW2BS

No votes yet.
Please wait...