RETROSPEKTAKL W OKO!

Już 14 czerwca będziemy mieli przyjemność gościć zespół RETROSPEKTAKL w koncercie promującym swoją najnowszą płytę WINO! „Retrospektakl” to świat wydarzonych, jak i nigdy niezaistniałych historii, półbajek i półprawd. Wszystko to zaklęte w całkowicie autorskie teksty i muzykę, które w pełni oddają wspólną wrażliwość i wyobraźnię artystów. Podczas koncertu zespół zaśpiewa piosenki z debiutanckiej płyty, a także po raz pierwszy… utwory przygotowywane na drugi album.


Dzięki ich piosenkom można przenieść się do świata emocji, magicznych miejsc, ulotnych kadrów oraz prostych historii opisanych w tekstach. Maria Holka i Aleksander Baszun to dwójka młodych i utalentowanych muzyków, którzy są założycielami zespołu „Retrospektakl” oraz którzy wspólnie stanowią jego serce i duszę. Maria zajmuje się tworzeniem muzyki poważnej i rozrywkowej, jest improwizatorką, muzykologiem, wokalistką a także wspaniałą pianistką. Aleksander natomiast układa piosenki, pisze poezję, śpiewa oraz gra na saksofonie i gitarze.
‘’Wino” to hybryda wrażliwości artystycznej swoich twórców. A że ma ona wiele twarzy, to i muzyka prowadzi odbiorcę w rozmaite przestrzenie.
Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

No votes yet.
Please wait...