Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczny sen” z VITMATem

 

 

Sen jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. Jak się okazuje dla naszych czytelników najważniejsza jest jakość snu. Stąd ogromną przewagę w naszych konkursie „Bezpieczny sen” z VITMATem zyskały materace lateksowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich odpowiedzi zaś zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Nagrody od naszego Partnera – VITMAT  już niebawem do Was powędrują 🙂

medium_vitmat-ochraniacz-5

Poniżej prezentujemy zwycięskie wybory i argumentacje:

Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach materaca dla naszego maleństwa zdecydował się na zakup lateksowego materaca Vitmat Baby, ponieważ:

1. jest wykonany z jednolitej, perforowanej płyty, która zapewnia optymalny przepływ powietrza, zapobiega przegrzaniu maleństwa. Dzięki dużej zawartości lateksu naturalnego wykazuje zdolności antyalergiczne.

2. po przeczytaniu mnóstwa opini i artykułów, lateks jest najbardziej polecany przez ortopedów, wykazuje najlepsze właściwości plastyczne, dopasowuje się do ciała i przede wszystkim nie odkształca się. Ważne są również dla mnie certyfikaty, które posiada firma Vitmat.

3, poza wszytkimi walorami zdrowotnymi na uwagę zasługuje również sposób wykonania i estetyka materaca, jest przyjemny w dotyku, idealnie pasuje do łóżeczka. Do zakupu, oprócz pozytywnych opini innych użytkowników, przekonała mnie też cena, która, jak za tak dobrej jakości produkt, jest dosyć przystępna.

Aneta G.

 

Po pierwsze odpowiednia twardosc i wlasciwosci pianki , ktora dopasowuje sie do ciala dziecka, po drugie antylalergiczny i po trzecie nie odkształca się (az 10 lat gwarancji ! ! ! 🙂

Monika T.

 

Materace lateksowe mają mnóstwo zalet, ale skoro mają być 3 argumenty to:

1. Działanie antybakteryjne lateksu

2.  Doskonały dla alergików

3. Wygodny, nie odkształca się, dopasowując do ciała dziecka

Agnieszka J.

 

Bez żadnych wątpliwości preferuje materace lateksowe. Są bardzo komfortowe, elastyczne i co ważne nie przepuszczają powietrza. 
Idealne dla dzieci, które mają tendencje do większego pocenia, ponieważ ten materac temu zapobiega oraz są antybakteryjne 
Alicja S.

Dlaczego lateks:
1. Jest wysokoelastyczny, świetnie dopasowuje się do potrzeb śpiącej na nim osoby
2. Można go dezynfekować przy użyciu pary wodnej, na gorąco
3. Jest bezpieczny, bo wolny od grzybów, roztoczy i innych rodników, więc tym samym polecany jest dla alergików.
Daniel I.

 

No votes yet.
Please wait...