Rozstrzygnięcie konkursu z płytami od Sound Tropez

Kolejny konkurs za nami. Tym razem pytaliśmy o ulubioną postać z książki czy komiksu Waszej pociechy. Nagrody ufundował nasz Partner – wydawnictwo Sound Tropez. Cieszymy się, że nadesłaliście tak wiele odpowiedzi. Cieszymy się głównie dlatego, że świadczy to o tym, że mama i tata czytają swoim dzieciom a nic piękniej nie kształtuje młodego człowieka jak dobra lektura 🙂

Przekrój bohaterów jest ogromny, począwszy od ponadczasowego Kubusia Puchatka i baśniowe Królewny, przez będące teraz na topie postaci skończywszy na bohaterach już bardziej młodzieżowych książek jak „Magiczne drzewo”, czy „Tajemniczy ogród”, „Harry Poter”.

Gratulujemy wszystkim młodym czytelnikom i wygląda na to, że w kolejnych konkursach powinny się znaleźć nagrody książkowe:)

A teraz przechodzimy do najważniejszego. W wyniku losowaniu spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi – nagrody w postaci: słuchowisko „Kajko i Kokosz. Szkoła Latania” + „Obrazkowa Mapa Polski”Mizielińskich + zestaw odblasków wędrują do:

Joanna K. – mama 6 letniego Kuby

Paulina J. – mama 5 letniej Amelki

Dariusz Sz. – tata 3 letniej Weroniki

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i biegniemy wysyłać nagrody aby zdążyły dotrzeć na mikołajki 🙂

 

No votes yet.
Please wait...