Skuteczna pomoc w rozpalonym problemie.

Nowe plastry chłodzące TERMOSTOP baby

Czas wakacyjnej beztroski to dla większości dzieci najmilsza część roku. Piękna, słoneczna pogoda kusi, by jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, na rodzinnych spacerach i wspólnych zabawach. Warto jednak pamiętać, że te pełne słońca dni niosą też dużo niebezpieczeństw – zwłaszcza dla najmłodszych. Zbyt długie przebywanie na słońcu, bez stosowania odpowiednich środków ochronnych, często kończy się przegrzaniem organizmu, a nawet udarem słonecznym.

 

Aby skutecznie chronić dziecko przed tymi przykrymi konsekwencjami, należy bezwzględnie przestrzegać kilku ważnych zasad. Co najmniej 20 minut przed wyjściem na dwór, dokładnie smarujemy skórę dziecka kremem przeciwsłonecznym z wysokim filtrem. Dziecko powinno zawsze mieć nakrycie głowy, a ubranka powinny być lekkie i przewiewne (najlepiej, by były uszyte z naturalnych materiałów). Należy pamiętać, o zapewnieniu odpowiedniej ilości napojów (najbardziej polecana jest niegazowana woda).

Długotrwałe przebywanie na słońcu, bez stosowania się do tych zasad, może skutkować przegrzaniem organizmu bądź dużo groźniejszym udarem słonecznym. Objawami, które powinny wzbudzić naszą czujność są: wyczerpanie, gorąca, zaczerwieniona skóra twarzy, chłodne kończyny, sztywność karku, uczucie pragnienia, zawroty głowy, nudności, podwyższona temperatura ciała. W momencie pojawienia się tych objawów, najważniejsze jest szybkie schłodzenie ciała. Szybką i skuteczną pomoc w obniżeniu temperatury zapewniają nowe plastry chłodzące TERMOSTOP baby. Działają one jak zimne okłady, są jednak dużo wygodniejsze w użyciu. Woda zawarta w plastrach TERMOSTOP baby, w kontakcie z rozgrzaną skórą dziecka, zaczyna parować, jednocześnie ją chłodząc. Uczucie chłodu wzmacnia również znajdujący się w plastrach mentol. Plastry dają szybkie uczucie ulgi, a ich działanie utrzymuje się nawet do 8 godzin.

Każdy plaster zamknięty jest w pojedynczej saszetce, co zapewnia łatwość transportu i możliwość użycia w każdym czasie i miejscu. Plastry TERMOSTOP baby są bardzo wygodne w użyciu: wystarczy wyjąć plaster z saszetki, a następnie – po usunięciu taśmy umieszczonej na jego spodzie – przykleić go na suchą i czystą skórę (np. czoła). Plastry są łagodne dla skóry, ich żelowa konsystencja sprawia, iż zarówno nanoszenie, jak i usuwanie, są łatwe i bezbolesne. Polecane są do stosowania dla dzieci od 6 miesiąca życia.

 

 

 

No votes yet.
Please wait...