Soliton dołącza do grona naszych Partnerów

Do grona naszych Partnerów dołączyło wydawnictwo Soliton, które od lat wydaje płyty przeznaczone dla najmłodszych słuchaczy. W dorobku firmy są albumy pełne piosenek do tańca oraz zabawy, kołysanki, śpiewniki oraz cała kolekcja muzyki klasycznej dla dzieci.  Aktualnie do katalogu wydawnictwa dołączyła seria muzyki przeznaczonej dla najmłodszych z dziecięcych słuchaczy, ich mam oraz kobiet w ciąży.

Seria składa się z czterech albumów. Dwie pierwsze części czyli, „Relaks dla mamy i brzuszka”, „Relaks dla mamy i maluszka” już odniosły sukces wśród młodych rodziców oraz ich dzieci.

Czy najnowsze płyty „Śpij kochanie” oraz „Relaks dla mamy. Smooth Jazz” powtórzą ich sukces przekonamy się już niedługo.

Relaks-dla-mamy-Classical-Jazz-WIZUALIZACJA-mini„Relaks dla mamy – Smooth Jazz”

Album „Relaks dla mamy – Smooth Jazz” należy do wyjątkowej serii płyt stworzonej przez Wydawnictwo Soliton specjalnie dla młodych oraz przyszłych mam i ich maluszków. Na płycie usłyszymy znane utwory klasyczne w przyjemnych nastrojowych aranżacjach w wykonaniu Massimo Farao Trio. Delikatna muzyka jest idealnym tłem dla domowych obowiązków, relaksu oraz opieki nad maluchami. Muzyka nastraja pozytywnie do życia, pozwala oderwać się od codziennych zmartwień, przyszłym mamom pozwala przygotować się do tego wielkiego dnia, jakim są narodziny ich maluszków. Nie przeszkodzi, a pomoże w wykonywaniu każdej czynności.

Przy tej muzyce można wykonywać codzienne domowe czynności, jest też idealna, aby przeczytać książkę, czy zrobić porządek w ulubionych fotografiach. Niewątpliwie ta muzyka dobrze nastraja nas na cały dzień. Daje pozytywną energię i pozwala oderwać się od codziennych zmartwień..
Płyta idealna również dla miłośników muzyki chill i smooth.

Śpij-Kochanie-WIZUALIZACJA-mini„Śpij kochanie”

„Śpij kochanie” pełna jest najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej opartej na tematach filmowych oraz pochodzących z bajek. Klasyczne, nastrojowe utwory ukołyszą do snu każdego maluszka, pomogą się wyciszyć, zrelaksować, pozwolą odprężyć się po całym długim dniu. Utwory na płycie bardzo dobrze wpływają na rozwój psychiczny dziecka, kształtują jego osobowość, wprowadzając przy tym w świat muzyki klasycznej. Wszyscy wiemy jak w naszym życiu ważną rolę odgrywa sen, w życiu maluchów jest on jeszcze bardziej istotny, wspomaga wzrost, działanie pamięci, proces uczenia się. Pozwólmy dzieciom spać smacznie i zdrowo przy akompaniamencie kojących, delikatnych utworów.

W końcu połączenie snu i muzyki to najlepsze, co może je spotkać po dniu pełnym wrażeń, nowych wyzwań i poznawania otaczającego go świata.

Oferta wydawnictwa Soliton dostępna na http://soliton.pl/index.php

No votes yet.
Please wait...