Status WYROBU MEDYCZNEGO dla materacy VITMAT

Wszystkie działania firmy Vitmat® – producenta materacy, mają na celu dbanie o najmniejszy szczegół , aby Twoje dziecko było zdrowe i szczęśliwe.
Do produkcji materacy Vitmat stosowane są tylko te półfabrykaty, które posiadają niezbędne atesty oraz spełniają restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej. Stała współpraca ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji i neonatologii, daje gwarancję, że produkowane przez Vitmat produkty wspomagają
prawidłowy rozwój dziecka.
big_materace-vitmatZanim materac zostanie skomplementowany i dostarczony do klienta każdy jego element jest dokładnie sprawdzany, jeśli produkt i jego elementy przechodzi wszystkie testy poprawnie, nadawany jest numer seryjny, który również nanoszony jest na pisemną gwarancję dołączoną do materaca.
Dbałość o każdy szczegół, oraz brak kompromisów przy produkcji materacy Vitmat jest gwarancją jakości produktu, to ma swoje odzwierciedlenie
w rekomendacjach jakie otrzymały produkty np. Szkoły Matek i Ojców „Razem Łatwiej” , portalu Sen to zdrowie, SOS rodzice.
Ponadto materace Vitmat otrzymały status WYROBU MEDYCZNEGO.
Tutaj nasunąć może się pytanie: Co oznacza, że dany produkt otrzymał status wyrobu medycznego?
Produkt zanim otrzyma status „Wyrób medyczny” musi przejść procedurę oceny zgodności, która potwierdzi, że spełniają wszystkie odnoszące się do nich wymagania zasadnicze.
Procedura jest przeprowadzana w zależności od klasy wyrobu medycznego wskazującej ryzyko jego użycia. Po przeprowadzeniu oceny zgodności wytwórca sporządza deklarację zgodności, w której potwierdza, że wyrób spełnia odnoszące się do niego wymagania zasadnicze.
Wymogi jakie musi spełniać producent dotyczące produktu, jego właściwości, przeznaczenia, procesu produkcji są bardzo restrykcyjne.
W takim przypadku nie można mówić o uchybieniu, czy zastępowaniu komplementów składowych. Daje to pewność, że każdy produkt w tym przypadku materac, który uzyskał status wyrobu medycznego będzie posiadał tylko takie półfabrykaty, które spełniają restrykcyjne wymogi, są atestowane.
Finalny produkt – materac, nie tylko zapewnia spokojny ale również zdrowy sen.
Ponieważ posiada potwierdzone właściwości ortopedyczne rehabilitacyjne, właściwą twardość, co jest nie zwykle ważne w przypadku rozwoju układu
kostna ruchowego maluszka.
Polecamy i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie
Bezpieczna Załoga Portalu
No votes yet.
Please wait...