Szumiące misie- rewolucyjne odkrycie ostatnich lat

Prawdopodobnie każdy rodzić wie, jak ważny jest zdrowy i spokojny sen niemowlaka. Niestety, wiele dzieci miewa duże problemy z zasypianiem, szczególnie jeśli towarzyszą im kolki lub bóle związane z ząbkowaniem. Przez wiele lat szukano sposobu ułatwiającego usypianie i zapewniającego dziecku długi, spokojny sen. Wygląda jednak na to, że wreszcie się udało.

Potwierdzone działanie

Twórcy Misiów Szumisiów poświęcili wiele czasu na badanie dziecięcych zachowań i zauważyli, że najbardziej kojącym i odprężającym dźwiękiem dla niemowlaka jest biały szum. Zna go już z czasów życia płodowego, ponieważ tak brzmią otaczające maleństwo wody płodowe oraz bijące serce. Oczywistym jest, że to właśnie ten, kojarzący się z matką dźwięk daje mu największe poczucie bezpieczeństwa. Zasada ta została wykorzystana przy tworzeniu serii Misiów Szumisiów- pluszaków ułatwiających zasypianie.

Zostały one zaopatrzone w 5 rodzajów białych szumów, przypominających m.in.:dźwięk suszarki, morskich fal, czy właśnie, wspomnianych wcześniej, przelewających się wód płodowych, z bijącym sercem w tle. Odgłosy wydawane przez maskotkę mają odpowiednio dostosowaną głośność. Dzięki licznym funkcjom można ustawić preferowany czas pracy misia. Dodatkową opcją jest tzw. cry sensor, który wychwytuje dźwięk płaczu dziecka i reaguje na niego, samoczynnie uruchamiając szum. Niektóre modele mogą być sterowane przez rodzica za pomocą specjalnej aplikacji.

Zabawki te zostały wykonane z najlepszych, wysokojakościowych, atestowanych materiałów. Są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Po wyjęciu mechanizmu, można je prać w pralce.

Misie cechuje piękny desing oraz niezwykła dbałość o szczegóły. Aktualnie, w sprzedaży są 4 rodzaje pluszaków, występujących w różnych wersjach kolorystycznych.

Miś szumisz- ulubiona zabawka rodziców

Zarówno opiekunowie, jak i lekarze pediatrzy potwierdzają skuteczność Szumisiów. Pomagają one dziecku zasnąć, zapewniając mu spokojny sen, a jednocześnie ofiarując rodzicom odrobinę wytchnienia. Maluchy, które posiadają Misie rzadziej budzą się w nocy, tym samym poprawiając jakość snu opiekunów, którzy nie muszą wielokrotnie wstawać do płaczącego dziecka.

Duży wybór Szumisiów w atrakcyjnych cenach można znaleźć tutaj: https://allegro.pl/kategoria/zabawki-dla-niemowlat-11820?string=Misie%20szumisie&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-bab-1-3-1003. Jeśli jesteś młody rodzicem, borykającym się z bezsennością swojego Maleństwa, albo znasz kogoś, kto ma taki problem, rozważ zakup tego innowacyjnego gadżetu. Być może i Tobie podaruje on spokojne, ciche noce.

No votes yet.
Please wait...