Tomek i Przyjaciele na wielkim ekranie!

W minioną sobotę odbyła się wielka premiera nowego filmu z serii Tomek i Przyjaciele „Opowieści o odwadze”, na którą stawiło się pokaźne grono miłośników niebieskiej lokomotywki.

Fisher-Price_Tomek-i-Przyja

 

Multikino w warszawskich Złotych Tarasach przez kilka godzin było magiczną krainą marzeń każdego malucha. Z okazji premiery filmu „Opowieść o odwadze” na wszystkich fanów przygód Tomka i Przyjaciół czekało mnóstwo atrakcji.

Mali widzowie witani byli przy wejściu przez samego Grubego Zawiadowcę, któremu towarzyszyli zabawny pan szczudlarz i kataryniarz, budzący wielkie zainteresowanie nadchodzących gości. Po przejściu przez balonową bramę, maluchy kierowały się prosto po popcorn i inne przekąski.

Na sali, każdy z widzów znalazł na swoim fotelu kotylion z hasłem nawiązującym do filmu – „Jestem odważny”. Oczekiwanie na projekcję umilały konkursy oraz wspólne śpiewanie znanych piosenek z bajki. Sala kinowa wypełniona była niemalże do ostatniego miejsca. Niemałą sensację wzbudziło pojawienie się top modelki Kamili Szczawińskiej w towarzystwie swoich dzieci oraz aktora Wojciecha Zielińskiego z córką.

Tomek i Przyjaciele_premiera_Opowieść o odwadze_4Po seansie na wszystkie dzieci czekały nie lada atrakcje. Wśród nich były między innymi konkursy, pokaz robienia lizaków, ekspozycja olbrzymiego toru Tomka, kącik malowania buziek oraz baloniarz modelujący na życzenie dzieci dowolne wzory.

Dzieci pożegnane zostały przez Grubego Zawiadowcę, który wręczył upominki wszystkim gościom.

No votes yet.
Please wait...