Trafiony i niepowtarzalny prezent dla maluszka z Pastellove

Tablice manipulacyjne – nauka przez zabawę

Każdy rodzic wie, że dziecięca ciekawość nie zna granic. Maluchy wciąż poszukują nowych przedmiotów do odkrywania i zabawy, a bardziej niż wszystkie zabawki pasjonują je rozmaite przedmioty użytkowane w życiu codziennym. Zamki, piloty, kółka, klamerki, paski – to zdecydowanie te elementy, które wszystkie maluchy kochają mocniej od najbardziej zaawansowanych zabawek.


Jako rodzice chcemy, aby zabawa poza przyjemnością przynosiła również efekt edukacyjny. Poszukujemy zatem coraz to nowszych zabawek, które mają za zadanie nie tylko bawić, ale też uczyć i rozwijać. Doskonałą propozycją, która z pewnością zaspokoi wiele potrzeb są Tablice Manipulacyjne Pastellove (tworzone z elementów użytkowanych w codziennym życiu). Na tablicy manipulacyjnej znajdują się więc przedmioty, które tak bardzo kochają wszystkie dzieci. Dzięki tablicy maluch może w bezpieczny sposób zaznajomić się z tajnikami interesujących go czynności, angażując przy tym niemal wszystkie swoje zmyły. Coż może być bardziej interesującego od klikania dzwonkiem, otwierania drzwi kluczykiem, rozsuwania w nieskończoność zamka, czy celowania sznurówką w oczko. Wszystko to Maluch będzie mógł w bezpieczny sposób testować Tablicy Manipulacyjnej Pastellove.

Tablica Manipulacyjna Pastellove- wysoka jakość wykonania, unikatowe wzornictwo

Działająca od 2016 roku warszawska pracownia Pastellove dba o wysoką jakość tworzonych tablic manipulacyjnych. Używa tylko wysokiej jakości bezpiecznych dla dzieci farb, w razie potrzeby elementy tablic modyfikuje tak, aby były bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu nawet dla małych dzieci. Dzięki takiemu podejściu Tablice Manipulacyjne Pastellove spotkały się z uznaniem wielu klientów i specjalistów (co potwierdzają zdobyte certyfikaty i wiele pozytywnych opinii).

Z założenia tablice manipulacyjne powinny posiadać jak najwięcej ciekawych i kreatywnych rozwiązań. Tak też jest w przypadku Tablic Manipulacyjnych Pastellove. Elementy wyposażenia są na każdej tablicy takie same. Jednak sposób wykończenia, dobór kolorystyki, czy tematyki i wzorów powoduje, że te tablice można katalogować pod kątem płci, zainteresowań, czy upodobań. Dzięki autorskim ilustracjom w powszechnie lubianych przez dzieci tematach (kosmos, wieś, miasto, las, transport itd.), pomimo takich samych elementów składowych Tablice Manipulacyjne Pastellove są różnorodne i dostosowane do wielu potrzeb i oczekiwań. Posiadają także miejsce na imię dziecka, co sprawia, że są nie tylko piękną i bezpieczną, ale również zabawką stworzoną dla Twojego dziecka.

Tablice manipulacyjne Pastellove – zabawa i rozwój twojego dziecka

Zarówno badania specjalistów, jak i doświadczenia oraz obserwacje rodziców małych dzieci potwierdzają, jak ważne jest ćwiczenie małej motoryki już od najmłodszych lat. Wszelkie czynności angażujące malucha manualnie są doskonałym wstępem do precyzyjnej koordynacji ręka – oko i późniejszej nauki pisania. Tablice Manipulacyjne Pastellove, dzięki odpowiedniemu doborowi elementów, oraz pięknemu wykończeniu wzbudzą zainteresowanie każdego malucha i zachęcą go do twórczego odkrywania, a autorski design z pewnością zaciekawi każde małe dziecko – niezależnie od zainteresowań i płci. Gwarantujemy, że Tablica Manipulacyjna Pastellove to najlepszy prezent jaki możesz podarować dziecku.

Jeśli zatem chcecie obdarować maluszka czymś wyjątkowym koniecznie zajrzyjcie na www.pastellove.pl

No votes yet.
Please wait...