Tydzień Dziecka w GOjump :)

 

Dzień zabawy na trampolinach to zdecydowanie za mało, dlatego w GOjump przy ul. Długosza 59 we Wrocławiu organizujemy… Tydzień Dziecka!

Nie możemy się już doczekać – mówi Karolina Baworowska, menedżerka GOjump. – Dzieci nasze trampoliny lubią najbardziej, i nie kryją swojej radości.

banerRzeczywiście, mały Staś tak podsumował swoje pierwsze kroki w GOjump: – Wow! To wszystko jest bardzo wielkie. Nie wiedziałem, że to będzie takie ogromniaste!

Natomiast nieco starszy Tymon komentuje: – GOjump to najlepsze miejsce do wszystkiego. Można się wyszaleć i wybawić. Są instruktorzy, którzy mogą bardzo dużo podpowiedzieć.

Tydzień Dziecka zaczynamy już 26 maja. Główna niespodzianka: w cenie biletu młodzi „jumperzy” poznają podstawy akrobatyki, parkouru i techniki skoków – trenerzy GOjump poprowadzą

20-minutowe zorganizowane zajęcia.

O każdej godzinie inne – mówi Baworowska. – Dzieci będą mogły bezpiecznie nauczyć się trików, sztuczek. Jestem przekonana, że pokochają te zajęcia. No i oczywiście zostaje im jeszcze czas, by do woli szaleć w basenie z gąbkami lub skakać na wielką poduchę pneumatyczną.

Wielki finał oczywiście 1 czerwca (od godz. 16.00). Wejście do GOjump – zawsze o pełnych godzinach. Bilety są tańsze, gdy rezerwujemy na www.gojump.pl.

Polecamy wypowiedzi dzieci nagrane w GOjump

Linkdo filmu

Link do filmu

Link do filmu

MONIKA TKACZ-TOKAJUK, POMYSŁODAWCZYNI GOJUMP:

Nie będzie to byle jaka impreza – czekają nas salta na trampolinach, skoki na wielką, dmuchaną poduchę, zabawa w basenie z gąbkami, pojedynki na piankowe miecze na równoważni (sprawdzimy, kto jest lepszym Jedi), triki parkour – jak z filmów akcji, akrobatyczne zajęcia z mistrzami różnych sportów, cyrkowe popisy, a później zawody w zbijaka albo konkurs wsadów do kosza jak w NBA! Szykuje się świetna zabawa – bierz ze sobą dobry humor i ruszamy razem na podbój największych trampolin w Polsce!

PROGRAM TYGODNIA DZIECKA

Oczywiście po zapoznawczych treningach dzieciaki będą miały czas na szaleństwa w GOjump. To wszystko w cenie biletu:

 • godz. 11 – Parkour Kids

 • godz. 12 – Turniej Zbijaka

 • godz. 13 – Akro Kids

 • godz. 14 – Turniej Zbijaka

 • godz. 15 – Jump Kids

 • w godz. 16 do 21 – Turniej Zbijaka

A dodatkowo 1 czerwca od godz. 16 w GOjump atrakcje:

 • Mali skoczkowie będą mogli zostać reporterami GOjump TV;

 • Każdemu wyślemy pamiątkowe zdjęcie na ściance gwiazd GOjump;

 • Zostań rycerzem GOjump! Zorganizujemy walki piankowymi mieczami na równoważni;

 • Poszukiwani doświadczeni budowniczowie. Zbudujemy ogromny zamek z gąbkowych kostek;

 • Każde dziecko do 13. roku życia dostanie imienny dyplom: „Skoczek GOjump”.

Zapraszamy na odlotowe tygodniowe obchody Dnia Dziecka w największym w Polsce parku trampolin i bezsprzecznie najatrakcyjniejszym miejscu we Wrocławiu! Warto przyjść 15 minut wcześniej.

GOjump kochają dzieci i dorośli

Dorośli, którzy przyjdą ze swoimi dziećmi, nie będą się nudzić:

Skakanie jest jak latanie – opowiada Monika Tkacz-Tokajuk, pomysłodawczyni GOjump. – Gdy skaczesz, buzia sama się uśmiecha, bo wybicie do góry jest mocniejsze niż się człowiek spodziewa, skok jest wyższy niż oczekiwany. Wiąże się z tym mnóstwo pozytywnych emocji. Poza tym można się nieźle wyszaleć, a przy okazji zgubić kalorie. Dziesięć minut skakania to jak 30 minut biegania.

Aby zacząć u nas przygodę ze skakaniem, wystarczy przebrać się w wygodny strój, założyć antypoślizgowe skarpetki i po krótkiej rozgrzewce z naszymi trenerami można wybierać ulubiony sposób zabawy – mówi Karolina Baworowska.

Wrażenia są niezapomniane – w GOjump możesz wybić się z trampoliny naprawdę wysoko, w jednej ze stref można też lądować w basenie z gąbkami o głębokości 1.70 m. Cały czas jesteś tu bezpieczny: – U nas pod każdą matą trampolinową znajduje się dodatkowa, zabezpieczająca siatka. Tego nie mają inne parki – podkreśla Baworowska.

GOjump jest największy w Polsce

Ogromna hala GOjump podzielona jest na trzy podstawowe strefy:

 • trampolin rekreacyjnych, na których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli do woli skakać (to aż 750 m kw.) wraz z basenem z gąbkami, skokami na ogromną, pneumatyczną poduchę, miejscem, gdzie można doskoczyć z piłką do kosza, boiskiem do gry w zbijaka i megatrampą – o rekordowej powierzchni niemal 40 m kw.

Wkrótce uruchomimy też:

 • strefę freestyle, gdzie na jedynej na Dolnym Śląsku rampie będzie można bezpiecznie trenować skoki na snowboardzie, nartach, rolkach, rowerach i lądować na ogromnej poduszce pneumatycznej (w GOjump będziemy mieli dwie poduchy!)…

 • … oraz jedyną we Wrocławiu strefę akrobatyczno-cyrkową, gdzie, w ramach Akademii GOjump, pod okiem instruktorów będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy też ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. Dokładnie takie, jak podziwiamy chociażby w programie „Mam Talent!”. Strefa ta już wkrótce będzie wyposażona w specjalną podłogę, lustra, drabinki, przyrządy do ćwiczenia akrobatki. Będzie to przestrzeń zarówno dla amatorów, jak i zawodowców.

URODZINY W GOjump

Oczywiście w GOjump są także pokoje eventowe, w których można zorganizować urodziny dla dzieci, spotkania integracyjne, a nawet wieczór kawalerski czy panieński.

DARMOWE TRAMPOLINY DLA DZIECI DO 3. ROKU ŻYCIA

Na antresoli powstaje też właśnie strefa odpoczynku z miejscem dla najmłodszych. Dzieci do 3. roku życia będą mogły za darmo korzystać z minitrampoliny.

DO ZOBACZENIA!

GOjump jest otwarty 7 dni w tygodniu w godz. 10-22. Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł).

KONTAKT DLA MEDIÓW

Magdalena Mańkowska M: 690 999 926 E: magda@boostpr.pl

No votes yet.
Please wait...