W co się bawić, w co się bawić…?

Zabawki od Wadera na Dzień Dziecka:)

Zabawki wpływają na rozwój umysłowy, ruchowy oraz społeczny dzieci. Aby jednak dobrze spełniały swoją rolę powinny być bezpieczne oraz dostosowane do wieku i umiejętności dzieci.

Wybierając zabawki dla najmłodszych dzieci przede wszystkim należy zwrócić uwagę, aby były one bezpieczne, miały prostą konstrukcję bez ostrych krawędzi i drobnych elementów oraz były łatwe do utrzymania w czystości. Dzieci w tym wieku chętnie poznają świat, dobrze sprawdzą się więc wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, takie jak domina czy układanki.

 

Domino edukacyjne z serii licencyjnej Friends on The Move polskiego producenta zabawek – firmy Wader-Woźniak, to układanka przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia. Składa się z 4 elementów zakończonych zaokrąglonymi brzegami, a zabawa polega na dopasowaniu kształtów i łączeniu elementów układanki w całość tak, aby wszystkie części zabawki utworzyły duży kwadrat.Dzięki tej układance najmłodsi będą mogli rozwijać umiejętność kojarzenia oraz rozróżniania kształtów i kolorów.

54090

W serii Friends on The Move znajduje się także domek edukacyjny, do którego dołączono dziesięć pastelowych klocków w kształcie różnych figur geometrycznych. Zadaniem dzieci jest dopasowanie poszczególnych elementów do odpowiednich okienek w domku. Ta zabawa pomoże najmłodszym rozwijać pamięć, zdolność rozróżniania kształtów i kolorów oraz ćwiczyć zdolności manualne. Układanka jest przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia.

Warto pamiętać, że im prostsza zabawka, tym większy jej wpływ na rozwój dziecięcej wyobraźni. Dlatego dla dwulatków warto wybrać tradycyjne klocki o dużych rozmiarach, dopasowanych do rączek dzieci.

41520_41560_41570

Klocki Middle Blocks Bigtokultowe klocki produkowane przez firmę Wader-Woźniak z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Charakteryzują się ogromną wytrzymałością i różnorodnością kształtów, co pozwala tworzyć z nich rozmaite budowle. Pobudzają kreatywność i rozwijają zdolności manualne co jest doskonałym przygotowaniem do nauki pisania.

54020

Trzyletnie dzieci coraz chętniej i lepiej współpracują z rówieśnikami. Dobrym pomysłem na prezent jest więc zabawka, która będzie zaproszeniem do wspólnej zabawy. Chłopcy z pewnością nie odmówią udziału w wyścigach samochodowych. Zestaw Kid Cars – Stacja Przesiadkowa firmy Wader-Woźniak stanowi połączenie toru kolejowego z autostradą, dzięki czemu najmłodsi nie muszą już wybierać czy „bawić się w pociąg” czy „w samochody”. Stacja Przesiadkowa to 5-cio metrowa trasa z licznymi zakrętami, skrzyżowaniami i wiaduktami, dającymi możliwość różnych połączeń. Zabawka wyposażona jest również w 4 pojazdy Kid Cars oraz atrakcyjne naklejki.

22030

Taca z naczyniami 17 elem. to praktyczny zestaw dla idealnej małej pani domu. Składa się z tacy oraz kompletu naczyń stołowych, w skład którego wchodzą między innymi: łyżeczki, filiżanki z podstawkami oraz cukiernica z małym dzbankiem. Całość została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Elementy serwisu można używać w zmywarce oraz mikrofalówce. Zestaw jest bezpieczny dla najmłodszych i odznacza się dużą wytrzymałością, a zabawa nim pobudza wyobraźnię i rozwija zdolności manualne dzieci.

80020

Wielu emocji dostarczy dzieciom gra w kręgle. Bawić się można samodzielnie oraz w grupie, co dodatkowo wyzwala element rywalizacji. Zestaw firmy Wader-Woźniak składa się z 9 kolorowych kręgli i 2 kul, zapakowanych w karton ułatwiający ich przechowywanie.

Starsze dzieci podczas zabawy chętnie wcielają się w rolę dorosłych. Z pewnością więc zainteresują je zestawy takie jak Mały Doktor, Mały Mechanik czy Wózek Ogrodnika.

Wózki wyposażone są w akcesoria oraz mają wygodną półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia zawsze są pod ręką. Wózki są pojemne i poręczne, co ułatwia transport akcesoriów, ale także zachęca dzieci do utrzymania porządku po zakończonej zabawie.

Wybierając zabawę na podwórku czy w piaskownicy warto zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw akcesoriów. Dzięki współpracy z koncernem The Walt Disney Company, na produkowanych w Polsce zabawkach firmy Wader-Woźniak pojawią się najpopularniejsi bohaterowie bajek Disneya Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Minnie, Księżniczki, Auta oraz Samoloty.Seria produktów licencyjnych obejmujeponad 40 artykułów letnich, takich jak: taczki, łopatki, wózki z akcesoriami do piasku i komplety letnie.

Wszystkie produkty Wader-Woźniak powstają z najwyższej jakości surowców, a przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami Unii Europejskiej. Przestrzeganie najwyższych standardów jakości sprawia, że zabawki są nie tylko gwarantem fantastycznej zabawy najmłodszych, ale także ich bezpieczeństwa. 

 

 

No votes yet.
Please wait...