W trosce o najmłodszych pasażerów

Na rynku fotelików dla dzieci pojawił się model Jet przeznaczony dla najmłodszych pasażerów w przedziale wagowym 0-13 kg. Firma Avionaut wyszła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich świeżo upieczonych rodziców, dla których komfort i bezpieczeństwo ich maluszków w czasie jazdy stanowi kwestię pierwszorzędną.

 

Fotelik Jet został starannie zaprojektowany we współpracy z ekspertami branży lotniczej, aby zapewnić dzieciom maksymalną ochronę oraz wygodę w czasie podróży.

 

Wnętrze fotelików wykonane jest z innowacyjnych materiałów, mających zdolność amortyzowania wibracji oraz wstrząsów na jakie dziecko może być narażone podczas jazdy.
Na wysokości główki zastosowano podwójną warstwę polistyrenową, która absorbuje uderzenia.

Regulowane pasy oraz zagłówek pozwalający na zmianę wysokości dostosowując się do wielkości maluszka zapewniają mu spokojną drzemkę. Co więcej, fotelik posiada daszek chroniący dziecko przed słońcem. Został wyposażony w regulowaną w 4 pozycjach rączkę do przenoszenia, co pozwala na jego używanie również na co dzień, jako nosidełko lub leżaczek.

 

Fotelik można łatwo zamontować w samochodzie za pomocą pasów bezpieczeństwa lub dostępnej bazy ISOFIX.
Model JET wyróżnia nowoczesny design, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak
i rodzicom. Tapicerka wewnętrzna jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (steel lub ivory), do której dołączona jest wkładka dostępna w 8 kolorach. Dodatkowo, wkładki wykonane są z oddychających elanobawełnianych tkanin.

Sugerowana cena: 259 zł
Więcej informacji o fotelikach w serwisie internetowym – avionaut.com

No votes yet.
Please wait...