Wader-Woźniak naszym Partnerem

I znów miła niespodzianka. Naszym partnerem i sponsorem nagród dla najmłodszych uczestników Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego jest polski producent zabawek firma Wader-Woźniak. To nie pierwsza nasza akcja, w którą zaangażował się Wader. Niegdyś na łamach naszego portalu odbył się ciekawy i twórczy konkurs, do którego nagrody ufundował Wader.

54020Firma Wader-Woźniak jest na naszym rynku od ponad 24 lat dając radość z zabawy polskim dzieciom. Idzie z duchem czasu aby być na bieżąco z tym co najbardziej w danym momencie interesuje dzieci. A w związku ze zbliżającym się sezonem piaskowo-plażowym firma Wader przeprowadziła na swojej stronie  http://www.wader-wozniak.pl/aktualnosci/ konkurs, w którym nagrodą są zestawy plażowe!!!!

Cieszymy się, że producenci zabawek tak chętnie wspierają aktywność fizyczną u dzieci. Dla Wadera to nie jest pierwszy bieg, w którym funduje nagrody dla najmłodszych biegaczy.

10775Mamy nadzieję, że Ślężański Bieg Młodzieżowy to początek owocnej współpracy portalu BezpieczneDziecko.eu oraz firmy Wader-Woźniak.

To do zobaczenia 18 czerwca – Sobótka Rynek

No votes yet.
Please wait...