Wader-Woźniak poszerza ofertę o linię zabawek licencyjnych Disney

Wader-Woźniak, największy polski producent zabawek z tworzyw sztucznych, podpisał umowę z koncernem The Walt Disney Company. W ramach nawiązanej współpracy na produkowanych w Polsce zabawkach pojawią się najpopularniejsi bohaterowie bajek Disneya Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Minnie, Księżniczki, Auta oraz Samoloty.

77335_72 dpi77441_72 dpi

Seria produktów licencyjnych obejmujeponad 40 artykułów letnich. Taczki, łopatki, wózki z akcesoriami do piasku i komplety letnie z uwielbianymi przez dzieci postaciami dostępne będą w sklepach od marca 2014 r.

Od samego początku działalności najważniejszymi cechami naszych wyrobów była ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie dzięki tym cechom jesteśmy rozpoznawalni na tle konkurencji i dzięki nim odbiorcy wybierają nasze produkty. Wysoką jakość naszych produktów docenił także koncern The Walt Disney Company, nawiązując z nami współpracę. Nasze produkty oprócz wysokiej jakości otrzymają też wyjątkową szatę graficzną, przez co staną się jeszcze bardziej atrakcyjne” – mówi Marcin Woźniak, prezes firmy Wader-Woźniak.

77180_Mickey_72 dpi rgb

Na wiaderkach i foremkach z serii licencyjnej użyta zostanie technologia IML (In Mould Labelling), która pozwala na trwałe połączenie grafiki z tworzywem, z którego została wykonana zabawka.

Zabawki firmy Wader-Woźniak produkowane są w Polsce z najwyższej jakości surowców, a przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami Unii Europejskiej. Przestrzeganie najwyższych standardów jakości sprawia, że zabawki są nie tylko gwarantem fantastycznej zabawy najmłodszych, ale także ich bezpieczeństwa. 

Produkty z licencją Disneya przeznaczone będą do sprzedaży w Polsce, Czechach, na Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech.

77571_72 dpi rgb77170_WTP_72 dpi rgb

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...