Wader wspiera Aktywnych Przedszkolaków

18 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Róż w Dąbrowie Górniczej odbyła się impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Firma Wader-Woźniak włączyła się w przedsięwzięcie.
Producent zabawek przygotował dla najmłodszych uczestników – upominki – ulubione przez dzieci zabawki.

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to element ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. Co roku, imprezy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour odwiedzają sportowcy z partnerskich klubów.
W tym roku w Dąbrowie Górniczej gościło międzynarodowe grono z MKS Dąbrowa Górnicza – siatkarki Anastasia Baidiuk i Simona Dreczka oraz koszykarze Maciej Kucharek, Paulius Dambrauskas i Vitaliy Kovalenko.

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour, to nie tylko sport, ale także edukacja
i rozrywka. Podobnie jak podczas wszystkich imprez cyklu, Aktywne Przedszkolaki w Dąbrowie Górniczej sięgnęły po kredki aby w ramach akcji „Pokoloruj sport” rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Aktywne przedszkolaki poznawały również podstawowe zasady ekologii.
Na zakończenie imprezy, dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od partnerów cyklu i lokalnego partnera, firmy Wader-Woźniak.

Dzieci coraz więcej czasu spędzają z tabletami czy przed telewizorem dlatego cieszymy się, że takimi wydarzeniami możemy przyciągnąć maluchy w stronę aktywności i sportu. Przykład idzie z góry, a trening i zabawa z prawdziwymi, profesjonalnymi sportowcami to nie tylko ogromna frajda ale również sposób w jaki można zaszczepić w dzieciach sportowego bakcyla. – mówi przedstawiciel firmy Wader-Woźniak. Imprez sportowych skierowanych do przedszkolaków mamy już sporo na swoim koncie i jesteśmy przekonani, że to jest właściwy kierunek, zgodny z naszą filozofią. W końcu zabawki Wader zachęcają dzieci do ruchu i twórczej zabawy. Cieszymy się, że mogliśmy
z naszymi zabawkami uatrakcyjnić dzieciom ten szczególny dzień. – dodaje przedstawiciel firmy Wader-Woźniak. W imprezie w Dąbrowie Górniczej wzięło udział ponad 250 dzieci.

Źródło: Przedszkoliada.pl

No votes yet.
Please wait...