WADER znów wspiera Bieg

Jak co roku o tej porze czyli koniec maja początek czerwca rozpoczynamy pracę nad przygotowaniami do Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego. Bieg to fantastyczna impreza sportowa organizowana głównie przez Klub Biegacza w Sobótce. Odbywa się już tradycyjnie w środę pod koniec roku szkolnego gdy dzieciaki i młodzież ma już wystawione oceny i jest to doskonały moment na odreagowanie ciężkiej pracy nad średnią 😉 W tym roku dzień biegu zbiega się  z zakończeniem roku szkolnego więc złożyło się idealnie!!!

Jak co roku także opiekujemy się najmłodszymi uczestnikami biegu czyli 4, 5, 6 i 7 latkami, które biegną na dystansie 150 metrów w całkowicie profesjonalnej formie. Otóż tak jak starsi zawodnicy maluchy posiadają elektroniczny pomiar czasu za pośrednictwem chipów w numerach startowych przypiętych do koszulek. Dla wielu dzieci to nie tylko dobra zabawa ale bardzo ważne wydarzenie w życiu, czasem pierwszy start stąd też towarzyszą temu duże emocje. Dlatego też organizatorzy traktują maluchy równie poważnie jak dorosłych zawodników i dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu eliminują pomyłki w sędziowaniu i gwarantują sprawiedliwą i obiektywną ocenę i klasyfikację.

Oczywiście poza emocjami jakie towarzyszom biegowi są także te, już tylko i wyłącznie miłe i pozytywne emocje, które towarzyszą dekoracji i wręczaniu nagród. I tu także jak co roku, tradycyjnie już dla naszych podopiecznych, najmłodszych zwycięzców wspaniałe NAGRODY zapewnia nasz wieloletni Partner – firma WADER – Polski Producent Zabawek Dla Dzieci. Nie jednokrotnie nagrody od Wadera są nie do udźwignięcia dla najmłodszych zwycięzców 🙂 Dziekujemy zatem za wspaniałą współpracę i docenienie młodych zawodników. Cudownie wyglądają maluchy na podium z wielkimi pudłami zabawek no i ta rość na buzi – BEZCENNE 🙂 Zresztą zobaczcie sami kilka zdjęć z poprzednich lat 🙂

No votes yet.
Please wait...