Wakacyjna walizka dziecka z Fisher-Price

Najgorszą „dolegliwością”, jaka może przytrafić się podczas rodzinnych wakacji jest dziecięca nuda. Nuda skutecznie niweczy szansę rodziców na choćby chwilę przysłowiowego „świętego spokoju”, po który to (nie oszukujmy się, że jest inaczej) udajemy się na urlop. Na szczęście na nudę są sposoby. Do wakacyjnej walizki malucha wystarczy zabrać „domowe” zabawki, które można znakomicie wykorzystać podczas zabawy na plaży, hotelowym tarasie czy basenie. Dziecko będzie zaabsorbowane wartościową zabawą a rodzice spokojni o jej jakość. Fisher-Price wybrał kilka ciekawych propozycji.

CDF65__BFK69spm1_lo_resKiedy w dziecięcej walizce nie ma dużo miejsca…

Spakujmy do niej Smartfonik. To nie jest „zwykły” telefon. Kryje w sobie wiele zabaw. Wypowiada zdania, odtwarza dźwięki i ponad 10 piosenek do wspólnego śpiewania. Naciskanie każdego z 9 kolorowych, podświetlanych klawiszy, nagrodzone zostanie słowami, pozdrowieniami i dźwiękami. Dziecko oprócz doskonałej zabawy, może nauczyć się alfabetu, kształtów, kolorów a nawet zjawisk pogodowych! Zapewni rodzicom przerwę na kawę!

 

 

V7000_FP_PR2Z_lo_resŚwietną zabawę zapewni również niewielkich gabarytów Gadający Laptop dwujęzyczny Ucz się i Śmiej™, który odkryje przed maluszkiem świat edukacyjnych zabaw. Dziecko z łatwością będzie wciskać klawisze, obserwując świecący, animowany ekran. Pokrywę laptopa można otwierać i zamykać, wbudowaną myszkę potrącać lub obracać kulką, przy okazji ucząc się alfabetu. Laptop kryje w sobie mnóstwo wesołych piosenek, słów i dźwięków w języku polskim oraz angielskim – idealny na zagraniczne wakacje.

 

 

Przytulanki nie tylko do spania

Na wakacje koniecznie należy zabrać młodsze rodzeństwo Szczeniaczka Uczniaczka!

Szczeniaczek na dobranoc Ucz się i Śmiej™ oraz Siostrzyczka SzczeniaczkaUcz się i Śmiej ™ w ciągu dnia zabawią malucha ciekawostkami o kształtach, kolorach czy liczbach a w porze popołudniowej drzemki oraz przed nocnym snem zmęczonego malucha, zapewnią „domową” atmosferę ułatwiającą zasypianie. Gdy nadejdzie czas spania, wystarczy przytrzymać wciśnięte serduszko aby przestawić zabawkę w tryb usypiania. Maluszek usłyszy sekwencję kojących kołysanek, poczuje się jak we własnym łóżeczku i zanim ktoś się obejrzy, zaśnie…

 

BMC25__BCD08spm1_lo_res 72Wesoła Małpka Ucz się i Śmiej™ jest fantastycznym przyjacielem malucha. Wystarczy nacisnąć jej brzuszek aby usłyszeć wesołe piosenki do wspólnego śpiewania, również na plaży. Kiedy dziecko odwróci małpkę do góry nogami, małpka nauczy je przeciwieństw, liczenia oraz ważnych słów związanych z przyjaźnią.

 

 

 

 

Pyszną zabawę podczas wodnych harców, zarówno w basenie czy w wannie, zapewnią ulubione przez maluchy Okrągłe kubeczki do ustawiania oraz Piramidka z kółek. Zarówno kubeczki oraz kółeczka świetnie nadają się do turlania oraz układania. Jaskrawe kolory pobudzają zmysły dzieci a odkrycie przez nie faktu, że zanurzane w wodzie przedmioty nie toną, zwiększą frajdę zabawy.

Warto pamiętać przy rodzinnym, wakacyjnym pakowaniu, by znaleźć miejsce na ulubioną zabawkę dziecka, ale także sprytnie dorzucić taką, która daje możliwość różnorodnej zabawy i będzie absorbująca dla malucha na dłużej.

Więcej o marce Fisher-Price można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:

www.fisher-price.com/pl

https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand

https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

 

No votes yet.
Please wait...