Wakacyjne niezbędniki na plażę od WADERa

Bez tych kilku prostych zabawek trudno wyobrazić sobie wakacje z dziećmi nad morzem. Z ich pomocą powstają zamki, piaskowe rzeźby, baby, czy tunele prowadzące wprost do wody. Wiaderka, łopatki, grabki i foremki to obowiązkowe letnie akcesoria każdego małego plażowicza. Kolorowe zestawy, wytrzymałe łopaty, niezmywalne obrazki na wiaderkach, foremki w kształcie morskich stworzeń czy bajkowe motywy na zabawkach to najlepsi umilacze czasu od eksperta zabawy – polskiej marki Wader. Podpowiadamy, które zabawki zamienią plażę w krainę pełną przygód i skarbów a piaskownicę w plac budowy.

Wózek Księżniczki – 8 elementowy komplet dla małych księżniczek zawiera praktyczny wózek z kółkami, 2 litrowe, kwadratowe wiaderko z sitkiem, konewkę, foremki
w kształcie rozgwiazdy i muszli, grabki, łopatkę. Grafika na wiaderku jest na trwale wtopiona w tworzywo dzięki czemu nie zmyje się nawet po intensywnym użytkowaniu
i kontakcie z wodą czy piaskiem.

Tech Truck Auta Budowlane z Akcesoriami Do Piasku – zestawy zawierają trzy pojazdy budowlane do wyboru – wywrotkę, walec i ładowarkę. Odwzorowanie prawdziwych pojazdów oraz ruchome elementy uatrakcyjniają zabawę. W zestawie z Tech Truckiem jest łopatka, grabki i foremka.

Foremki Morskie – 4 szt. – Kolorowe, zabawne foremki mają kształty morskich stworzeń: kraba, ośmiornicy, muszli i rozgwiazdy.

Statek z Akcesoriami Do Piasku – transparentny kadłub statku, uatrakcyjnia zabawę. Maluch może oglądać swoje” skarby” w środku. Kolorowa pokrywa statku ma wygodny uchwyt. W zestawie jest również młynek, łopatka i foremka z morskim motywem.

Komplet Do Piasku Akwarium 7 el – zestaw z kwadratowym, transparentnym wiaderkiem, dwoma foremkami, łopatką, grabkami i konewką. Przez transparentne wiaderko, dzieci, jak w akwarium, mogą oglądać swoje „skarby”.

Komplet Do Piasku z IML 7 el. Pink – zestaw zawiera 0,5 litrową konewkę, 2 litrowe kwadratowe wiaderko z nieścieralną grafiką IML, 2 morskie foremki, łopatkę, grabki oraz sitko.

Komplet Do Piasku z IML 10 el. Pink – w zestawie konewka 0,5 litra, duże wiaderko
o pojemności 3,4 litra. Na wiaderku kolorowy obrazek IML przedstawiający małe syrenki i morskie motywy, 3 foremki z obrazkami, 2 foremki morskie, łopatka, grabki, sitko.

Zabawki do piasku
z bohaterami bajek Disneya: Do zabawy zapraszają ulubieńcy dzieci – Anna i Elza, Myszka Miki, Mini, Auta, Nemo i Dory, Księżniczki czy Kubuś Puchatek

Kpl. do piasku 9 el.
Zestaw z okrągłym wiaderkiem o pojemności 3,4 l, które na całym obwodzie ozdobione jest nieścieralną naklejką IML z bohaterkami Krainy Lodu, sitko, łopatka, grabki, 4 foremki oraz młynek.

Łopatka długa – IML
Łopatka ma długość 66 cm, mocny metalowy trzonek i wykonana jest z bardzo wytrzymałego tworzywa. Na szufli grafika IML z bajek: Auta i Kraina Lodu.

Kpl. do piasku 7 el.
W skład kompletu wchodzi kwadratowe wiaderko o pojemności 2 l.
Nadruk IML z bohaterami bajki Auta na całym obwodzie, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz młynek.

Kpl do piasku 9 el.
Okrągłe wiadro o pojemności 3,4l, które na całym obwodzie ozdobione jest naklejką IML z Królewną Śnieżką. W zestawie również sitko, młynek, trzy foremki z wizerunkami księżniczek: Arielki, Roszpunki oraz Królewny Śnieżki, foremka w kształcie domku, łopatka i grabki.

Wózek z kpl. letnim
Wózek na kółkach, wiaderko o pojemności 2l, które na całym obwodzie ozdobione jest nieścieralną naklejką IML z Mini, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka.

Kpl. do piasku 9 el.
W jego skład wchodzi duże wiadro o pojemności 3,4l na całym obwodzie ozdobione nieścieralną naklejką IML – z sympatycznymi rybkami Nemo i Dory, sitko, konewka 0,5l, łopatka, grabki, 2 foremki z IML, duża foremka oraz motorówka.

Taczka
Taczka z nadrukiem Kubusia Puchatka, zapewni maluchom mnóstwo frajdy przy załadunku i rozładunku piasku, kamyków i innych wakacyjnych skarbów.

Więcej letnich produktów Wader:
http://wader.toys/nasze-marki/61-happy-summer/
http://wader.toys/nasze-marki/446-disney/

No votes yet.
Please wait...