Wybierz się w niezwykłą podróż z Tomkiem i jego Przyjaciółmi!

Tej jesieni na każdego malucha czeka nie lada atrakcja! Miłośnicy lokomotywek mają niepowtarzalną okazję zobaczyć przygody mieszkańców wyspy Sodor na wielkim ekranie. Już od 6 września do 26 października w Multikinach ruszają weekendowe poranki z Tomkiem
i Przyjaciółmi™. To nie wszystko! Mali wielbiciele kolejek mogą tworzyć własne przygody
na domowym dywanie. W ofercie Fisher-Price® można znaleźć ulubionych bohaterów serii
o odważnych lokomotywkach!

Tomek i Przyjaciele_plakat

 

W Multikinach na terenie całej Polski czeka nie lada gratka dla wszystkich fanów sympatycznej lokomotywki. Przez cały wrzesień i październik (od 6.09 do 26.10.2014) w każdy weekendowy poranek, będą wyświetlane filmy z serii Tomek i Przyjaciele™. Pracowite silniki nie tylko muszą sprostać wielu wyzwaniom, jak np. przebudowa starego zamku czy dostarczenie na czas ważnych przesyłek, ale także rozwiązać wiele zagadek!

 

To nie koniec niespodzianek! Już 27 września odbędzie się premiera najnowszego filmu „Opowieść o odwadze”. Nowa przygoda Tomka jest pełna zagadek i niewyjaśnionych tajemnic!
Na bohaterów czeka wiele przygód, którym dzielnie będą musieli stawić czoło. Pojawi się też kilku nowych bohaterów. To cudowna historia, w której Tomek i inni pokażą, co tak naprawdę znaczy być odważnym!
Tomek_i_Przyjaciele_TomekTomek to najlepszy przyjaciel każdego malucha
Tomek i Przyjaciele™ to kolekcja zabawek Fisher-Price® przeznaczona dla chłopców w wieku od 18 miesięcy do 6 lat. Lokomotywy, wagony oraz zestawy przedstawiają postaci oraz miejsca znane z bajki Tomek
i Przyjaciele (Thomas and Friends™). Razem z lokomotywkami, każdy maluszek może rozpocząć fascynującą podróż pełną przygód!
W zależności od wieku dziecka dostępne są trzy serie zabawek. Mój pierwszy Tomek™ to lokomotywki dostosowane
do wielkości małych rączek. To pierwszy krok maluszka do wejścia w świat wesołych kolejek. Dla starszych dzieci przeznaczona jest seria Tomek i Przyjaciele Take–n- Play™, czyli różnego rodzaju pojazdy o niewielkich rozmiarach oraz system składanych w walizeczkę torów, które swobodnie można ze sobą łączyć. Starszakom dedykowana jest kolekcja Tomek i Przyjaciele Trackmaster™. To lokomotywki wyposażone w napęd a także gotowe zestawy torów i akcesoriów do budowania torów. Dodatkowo, wszystkie kolejki można ze sobą łączyć, ponieważ ich zderzaki i wagoniki są namagnesowane, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.
Tomek_i_Przyjaciele_małe_pojazdyŚwiat Tomka i Przyjaciół to wesoła kraina, w której dziecko nie tylko polubi pomysłową zabawę, ale pozna takie wartości, jak przyjaźń, życzliwość i służenie pomocą innym. Kiedy Twój najlepszy przyjaciel jest lokomotywką możesz dotrzeć, gdzie chcesz!

No votes yet.
Please wait...