WZRUSZAJĄCY PREZENT NA DZIEŃ TATY

Nasz pierwszy bohater i niestrudzony obrońca w jednej osobie już niedługo będzie obchodzić swoje święto. Mowa oczywiście o naszym Tacie! Zbliża się jego dzień, dlatego warto już teraz zastanowić się jakim wyjątkowym prezentem uczcić niezwykłą więź jaka Was łączy. Postaw na niespodziankę, która nie tylko wywoła uśmiech, ale przede wszystkim pokaże, że była stworzona specjalnie z myślą o naszym rodzicu. Czas na FOTOKSIĄŻKĘ!

Z pozoru łatwe zadanie, jakim powinien być wybór prezentu dla bliskiej osoby, może okazać się nie lada gratką, jeżeli chodzi o zaskoczenie swojego Taty w jego szczególnym dniu. Możemy kupić kolejną książkę, kombinerki czy zestaw śrubokrętów do warsztatu, jednak tego typu prezenty nie są niczym szczególnym. W tym roku, zróbmy coś od serca! W końcu doskonale pamiętamy, kiedy to w przedszkolu, z wypiekami na twarzy kolorowaliśmy laurkę dla Taty. I to właśnie ta kartka z rysunkiem od nas wywoływała największy uśmiech i wzruszenie. Spokojnie, nikt nie mówi tu o łapaniu za kredki! Pomyślmy o prezencie, który przywoła wszystkie miłe wspomnienia i zapewni nam sentymentalną podróż – CEWE FOTOKSIĄŻCE. Taki spersonalizowany prezent będzie jak pieczołowicie wykonana laurka na miarę XXI wieku.

Z myślą o Tacie

Zbliżający się Dzień Taty to doskonała okazja, by zagłębić się w foldery ze zdjęciami i odnaleźć właśnie te, które podarujemy mu w tym wyjątkowym dniu. Przeglądanie fotografii z wyjazdów, rodzinnych spotkań czy nawet tych, zrobionych bez powodu, okaże się świetną zabawą również dla nas już na etapie przygotowywania CEWE FOTOKSIĄŻKI. Postarajmy się wyselekcjonować te najbardziej wzruszające momenty, dzięki sięgnięciu w najdalsze zakamarki wspomnień. Przeplatajmy je z tymi zabawnymi, które zdarzyły się nam na przestrzeni lat. Uśmiech na twarzy Taty będzie gwarantowany.

Możemy zdecydować się na bardziej osobistą podróż – wybierając zdjęcia, które dotyczą tylko nas i Taty, jak również poszerzyć naszą FOTOKSIĄŻKĘ o zdjęcia całej rodziny – mamy, rodzeństwa czy wnucząt. Dzięki tego typu prezentowi, nasz Tata będzie mógł wracać pamięcią do miłych chwil, gdy tylko będzie miał na to ochotę.

Łatwo i szybko

Kiedy przygotowaliśmy już zdjęcia, z których chcemy stworzyć nasz prezent – czas przystąpić do dzieła! System projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI jest bardzo rozbudowany, a zarazem intuicyjny. Wykonamy ją dzięki internetowemu programowi CEWE FOTOŚWIAT dostępnemu na stronie www.cewe.pl. Do dyspozycji jest wiele szablonów, stylów, clipartów i innych form dekoracji. Grafiki te umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej fotoksiążki, która będzie wypełniona zdjęciami z najważniejszymi wspomnieniami dla Taty. Okładkę każdego albumu można uszlachetnić lakierem srebrnym lub złotym i zapakować w pudełko prezentowe. Osoby, które nie będą mogły osobiście wręczyć prezentu, mogą wysłać CEWE FOTOKSIĄŻKĘ bezpośrednio pod wskazany adres. Z pewnością taka niespodzianka zachwyci i wzruszy obdarowanego Tatę.

CEWE oferuje również Gwarancję Satysfakcji, dzięki której możemy liczyć na najwyższą jakość. Zapewnia ona możliwość zwrotu zamówionej CEWE FOTOKSIĄŻKI – jeśli zdarzyłoby się, że nie spełniania ona oczekiwań. Śmiało więc możemy zaufać marce i zamówić prezent, który z pewnością zachwyci zarówno nas – jak i obdarowywaną osobę.

Pomyśl już teraz
Dzień Taty zbliża się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o tym, co sprawi mu prawdziwą przyjemność. Własnoręcznie przygotowana niespodzianka i praca, którą w nią włożymy pokaże jak wiele dla nas znaczy. W tym wyjątkowym dniu nie warto iść na skróty i wręczać oczywistych prezentów. Postaw na własną kreatywność i podaruj coś oryginalnego.!

Więcej na www.cewe.pl

No votes yet.
Please wait...