Zabawki do piasku czyli wakacyjny niezbędnik każdego malucha

Wakacje to dla dzieci upragniony czas zabaw w wodzie i piasku. Maluchy zaopatrzone w łopatki, wiaderka i foremki zamieniają się w prawdziwych odkrywców, kucharzy, piekarzy, budowniczych, bohaterów przeżywających niezliczoną ilość przygód. Scenariusze zabaw jakie dzieci potrafią wymyślać z pomocą kilku plażowych akcesoriów jest nieograniczona. Wystarczy zadbać aby zabawki były bezpieczne, funkcjonalne, lekkie (co ma znaczenie przy pakowaniu się na wyjazd) oraz wykonane z dobrej jakości tworzywa, które wytrzyma kontakt z piaskiem, wodą
i pomysłowymi maluchami.

Kolorowe komplety z łopatką, wiaderkiem, sitkiem, foremkami i innymi akcesoriami pomogą dzieciom bezpiecznie i radośnie spędzić czas w piaskownicy, na plaży oraz wzbogacą ich badawczą zabawę.

Warto wybierać zabawki wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne (dzięki czemu można je przechowywać przez cały rok
w ogródku czy na balkonie). Aby dziecko mogło cieszyć się kolorowymi obrazkami na zabawkach dłużej niż podczas jednorazowego wakacyjnego wyjazdu, sprawdźmy czy została w nich użyta technologia IML (In Mould Labelling), to ona zapewnia trwałość obrazka na zabawce (etykieta jest wtopiona w tworzywo). Efekt – grafika z ulubionymi przez dziecko postaciami nie traci koloru, nie ściera się i wygląda idealnie na wiaderku, łopatce czy foremkach nawet po najcięższych testach najmłodszych użytkowników.

Z CZYM DO PIASKU? PRZEGLĄD ZABAWEK, które zadowolą każdego malucha!

Wózek plażowicza to obowiązkowy zestaw wakacyjny maluchów. W jego skład wchodzi praktyczny wózek na kółkach z pojemnikiem, łopatka, grabki, dwie foremki oraz młynek.

Komplet do piasku „Akwarium” – 7-mio elementowy zestaw z kwadratowym, transparentnym wiaderkiem, dwoma foremkami, łopatką, grabkami i konewką. Przez transparentne wiaderko, dzieci, jak w akwarium, mogą oglądać kamyki z wodą i inne swoje ”skarby”.

 

Taczka piaskowa Gigant z kompletem do piasku. 5-cio elementowy komplet letni
z wiaderkiem, foremką, pływakiem oraz grabkami i łopatką. Taczka idealnie nadaje się do zabawy zarówno na plaży jak w ogrodzie czy w domu.

Wielki komplet do piasku to komplet plażowych zabawek w rozmiarze XL. 7,5 litrowe wiadro, prawie 2 litrowa konewka oraz długie na pół metra grabki z łopatką wyróżniają ten komplet na tle innych zestawów letnich. Wśród akcesoriów znalazły się też 4 duże foremki o atrakcyjnych kształtach oraz solidny młynek do piasku.

 

 

Komplet do piasku z IML 10 elementowy dla dziewczynek to „must have” każdej małej plażowiczki. Bogaty w akcesoria do piasku zestaw wyróżnia pastelowa kolorystyka
i atrakcyjna dziewczęca grafika. Komplet składa się z 4 foremek, okrągłego wiaderka, łopatki, grabków, sitka oraz półlitrowej konewki i pływaka.

Komplet do piasku z IML 12-to elementowy – bogaty zestaw składa się z 4-rech foremek
i okrągłego wiaderka. W skład zestawu dodatkowo wchodzi również duża łopatka i duże grabki, dwie foremki w kształcie zwierząt morskich oraz sitko, konewka i atrakcyjny solidny młynek do piasku.
Łopata duża letnia IML ma 70 cm długości, mocny metalowy trzonek, szuflę i rączkę. Zabawkę charakteryzuje duża wytrzymałość.

Foremki: Junior – kolorowe foremki o wielkości do 17 cm dostępne są w 4 kształtach. Wśród nich dobrze znany dzieciom kształt wywrotki, domku, drzewka oraz lokomotywy. Morskie – 4 zabawne foremki w kształcie morskich stworzeń: kraba, ośmiornicy, małży i rozgwiazdy.

Zabawki pochodzą z serii Happy Summer polskiej firmy Wader-Woźniak.
Więcej na temat zabawek: www.wader.toys

No votes yet.
Please wait...