Zabawki na jesienne wieczory

Wraz z końcem lata i nadejściem jesieni najmłodsi coraz więcej czasu będą spędzać w domach. Na długie, jesienne wieczory polski producent Wader-Woźniak prezentuje zabawki, które zapewnią bezpieczną zabawę dzieciom już od pierwszego roku życia. Każda z prezentowanych zabawek produkowana jest z elementów powstałych z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, cechuje się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na zniszczenia.

 

Dziecięce zainteresowanie z pewnością wzbudzi trasa z mostem 4,5 m z kolekcji Friends on the Move.  Elementy zabawki zostały dopasowanej do rączek małych budowniczych, dzięki czemu najmłodsi mogą swobodnie tworzyć rozmaite połączenia trasy. Co więcej, przymocowania umożliwiają przenoszenie złożonej konstrukcji bez potrzeby demontażu. Dodatkową zaletą są stonowane barwy zabawki. Do zestawu zostały dołączone dwa pojazdy oraz naklejki. Produkt można łączyć z pozostałymi zestawami z serii Friends on the Move.

Cena:
Friends on the Move – trasa z mostem 4,5 m – ok. 50 zł

 

 

 

Prawdopodobnie żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok autka z serii Friends on the Move. Zabawka przyciąga pastelową kolorystyką oraz atrakcyjnym kształtem. Jej zaletą są także lekkość konstrukcji i łatwość sterowania. Gwarancją bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników zabawki jest zastosowanie do jej produkcji najwyższej jakości tworzywa sztucznego oraz solidne wykonanie. Autko nadaje się do rajdów po dywanie, a także w ogrodzie. W serii dostępny jest również traktorek.

 

Cena:
Friends on the Move – Autko – ok. 16 zł

 

 

Kolejną nowością przygotowaną przez polskiego producenta z Dąbrowy Górniczej jest Wywrotka z Przyczepą z serii Gigant. Na zestaw składają się dwa ponad półmetrowe pojazdy, które wyróżnia ogromna wytrzymałość: przyczepa może udźwignąć do 60 kg, a wywrotka aż do 150 kg. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko przewozić rozmaite przedmioty, ale także samodzielnie jeździć, odpychając się nogami lub będąc „holowanymi” przez rodzica. Wywrotka została wyposażona w poręczny uchwyt, który pozwala dziecku na przytrzymywanie się w czasie jazdy.

 

Cena:
Gigant Truck – Wywrotka z Przyczepą – ok. 132 zł

Wszystkie produkty Wader-Woźniak powstają z najwyższej jakości surowców, a przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami Unii Europejskiej. Przestrzeganie najwyższych standardów jakości sprawia, że zabawki są nie tylko gwarantem fantastycznej zabawy najmłodszych, ale także ich bezpieczeństwa.

 

Informacje o produktach są dostępne na stronie producenta: www.wadertoys.pl

No votes yet.
Please wait...