Zabawki niezbędne na plaży!

Kilka zabawek, piasek, woda i swoboda. Dzieci kochają wakacje i uwielbiają zabawy na plaży. Czym najchętniej będą bawić się tego lata? Oto kilka propozycji zestawów do piasku, które zapewnią najmłodszym świetną zabawę i mają szansę stać się wakacyjnymi hitami 2014.

14_happySummer_przekladka_72rgbWiaderko, łopatka, grabki, sitko, foremki, to wakacyjny must have każdego małego plażowicza. Dobrze, żeby komplet do piasku był wykonany z solidnego tworzywa, z bezpiecznymi wykończeniami, wytrzymały i z grafiką, która zostaje na  zabawce nie tylko do pierwszego kontaktu z wodą. 10-cio elementowy zestaw dla dziewczynek polskiej firmy Wader spełnia wszystkie te kryteria. Małe plażowiczki docenią piękną grafikę, którą zapewnia technologia IML (grafika wtopiona w tworzywo sztuczne nie blaknie i jest bardzo trwała) i wyraziste kolory z różem w roli głównej.

Następna propozycja spodoba się również rodzicom, którzy jeszcze niedawno cały sprzęt na plażę musieli dźwigać sami. Dzięki poręcznemu wózkowi plażowicza sytuacja się zmieniła. Z takim bagażem na kółkach poradzi sobie nawet dwuletni maluch i przy okazji nauczy się samodzielności! Zestaw plażowicza firmy Wader dodatkowo zaopatrzony jest w łopatkę, grabki, sitko oraz półlitrową konewkę i pływak.

10771_2_72rgbKomplety do piasku wzbogacone o dodatkowe elementy zyskują na nowych funkcjonalnościach i rozszerzają możliwości twórczej zabawy. Przykładem jest zestaw do piasku z wywrotką Multi Truck. Chłopcy z radością będą sprawdzać możliwości jakie dają ruchome elementy pojazdu, wywrotka ma podnoszoną i opuszczaną skrzynie ładunkową. W komplecie z wywrotką znalazły się również grabki, łopatki, foremki i pływaczki. Największą zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, która sprawia, że  dziecko będzie się nią cieszyć przez lata.

Wiadomo potrzeby w zabawie są różne, dla tych, którzy koncentrują się na transporcie i większych piaskowych budowlach potrzebna będzie taczka. Na przykład taczka piaskowa GIGANT. Zgodnie z nazwą taczka jest duża i bardzo wytrzymała imoże służyć maluchom do przewożenia piasku, klocków czy innych przedmiotów. W zestawie z taczką znalazł się 5-cio elementowy komplet letni z wiaderkiem, foremką, pływakiem oraz grabkami i łopatką.

Wszystkie zabawki zostały wyprodukowane w Polsce, z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można je przechowywać przez cały rok w ogródku czy na balkonie. Najważniejsze jednak jest to, że gwarantują one wspaniałą, bezpieczną zabawę i sprawią dzieciom wiele radości, dodatkowo spełniając wymagania rodziców.

75036_72rgb

No votes yet.
Please wait...