Zabawki Wader w Centrum Zdrowia Dziecka

12 grudnia w ramach akcji charytatywnej „Dajemy radość”, na szpitalne świetlice w Centrum Zdrowia Dziecka trafiło 1000 zabawek dla dzieci. Zabawki dostarczyli pomocnicy Mikołaja wybrani przez organizatora akcji firmę Wader-Woźniak. Gościem specjalnym wydarzenia była piosenkarka Jula, która wspólnie z Mikołajową ekipą odwiedziła oddziały dziecięce szpitala.

Celem akcji „Dajemy radość” jest doposażenie świetlic w szpitalach i na oddziałach dziecięcych. Wader–Woźniak, od czterech lat pomaga Mikołajkowi dostarczyć swoje zabawki do szpitali w różnych częściach Polski. W tym roku zabawki trafiły do warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przyjeżdżają dzieci z całej Polski.
Do akcji każdego roku firma angażuje blogerów, internautów, fanów na FB,
i artystów i stawia uczestnikom inne wyzwania. Tym razem wystarczyło przesłać do organizatora zdjęcie radosnej, śmiesznej buzi oraz dokończyć zdanie: Prawdziwa radość jest wtedy, gdy….

Autorów najciekawszych zgłoszeń firma zaprosiła na spotkanie w Centrum Zdrowia Dziecka, do wspólnego rozpakowywania zabawek i przekazania ich dzieciom.  Dodatkową atrakcją dla małych pacjentów była wizyta artystki Juli, która włączyła się do akcji Wadera.
„Dajemy radość” to ogromna moc energii, która napełnia nasze „baterie” na cały rok! – podkreśla przedstawicielka firmy Wader-Woźniak. Wśród ambitnych planów polskiego producenta jest dotarcie do wszystkich szpitali i dostarczenie świeżych zabawek do szpitalnych świetlic.

 

No votes yet.
Please wait...