Zaczarowany pokaz Ever After High™, czyli Dzień Koronacji na wielkim ekranie

Któż z nas nie chciałby czasami oderwać się od codzienności i przenieść w magiczny świat baśni? Taką okazję mieli goście specjalnego pokazu Ever After High™, który odbył się 6 grudnia
w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. Na uczestników wydarzenia czekały magiczne atrakcje oraz projekcja niezwykłej historii – film „Dzień Koronacji”. Przybyłych gości przywitała Maria Niklińska, a na sali nie zabrakło znanych gwiazd, m.in. pojawiły się Magdalena Różczka, Natalia Szroeder, Julia Wróblewska oraz Gabrysia Raczyńska.

Ever After High scena

Niczym w bajce, za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Multikino w Złotych Tarasach zamieniło się
w baśniową krainę – kinowe wnętrza na kilka godzin opanował magiczny świat Ever After High
. Specjalny pokaz filmu „Dzień Koronacji” zaczarował widownię, zapraszając w niezwykłą podróż pełną czarów oraz baśniowych przygód zwieńczonych wielkim balem i wyborem Królowej Baśni Ever After High™. Wśród zaproszonych gości znaleźli się tacy sławni wielbiciele magicznej krainy jak: piosenkarka Natalia Szroeder, znane aktorki Magdalena Różczka, Paulina Holtz, Viola Kołakowska oraz dwie aktorki najmłodszego pokolenia, Julia Wróblewska oraz Gabrysia Raczyńska. Nie zabrakło też znanych ojców. Na pokazie ze swoimi pociechami pojawili się Zbyszek Urbański i Wojciech Majchrzak. Uczestnicy wydarzenia na kilka chwil przed seansem mogli poczuć się jak prawdziwi Królowa lub Król Baśni, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia na bajkowym tronie, a także obejrzeć najnowszą kolekcję lalek i akcesoriów Ever After High™. Goście mieli także okazję zapisać swoje marzenia w magicznej księdze, która zostanie zlicytowana na cele charytatywne.

Pokaz otworzyła grupa Egurola Dance Studio, wprowadzając zebranych w magiczny świat układem tanecznym. Tancerki zaprezentowały modowe stylizacje inspirowane światem Ever After High™. Dziewczynki wystąpiły w bajkowych strojach w stylu Royalsów oraz w nieco zadziornych kreacjach Rebelsów. Zebranych gości przywitała Maria Niklińska, aktorka i piosenkarka, która w filmach Ever After High™ udziela głosu jednej z głównych bohaterek opowieści – Raven Queen, czyli dobrej córce Złej Królowej z baśni o Królewnie Śnieżce. Aktorka wprowadziła wszystkich w wyjątkowy i magiczny świat EAH.

Ever After High™ pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia i każdy ma prawo decydować o swoim losie. Zgodnie z tą myślą miłośnicy marki mogli współtworzyć film „Dzień Koronacji” poprzez wpływ na jego zakończenie w głosowaniu na stronie www.everafterhigh.pl. Fani mieli okazję kreować swój ulubiony bajkowy świat, decydując, która z czterech uczennic baśnioceum została Królową Baśni
w wieńczącym historię balu. Tytuł powędrował do Raven Queen, ulubienicy polskich sympatyków Ever After High.

Magiczna opowieść Ever After High™ nie kończy się w Dniu Koronacji. To dopiero początek kolejnych przygód potomków słynnych postaci z baśni.

No votes yet.
Please wait...