Wodą malowane z Wiem i ja

Seria WIEM I JA to książki stworzone przez zespół profesjonalistów dla  rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, zainteresowanych wsparciem harmonijnego rozwoju dziecka. Z pewnością zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.

Wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami oraz są polecane przez ekspertów.

Nazwa marki kryje w sobie wartości, które przyświecają stworzonym w jej ramach publikacji:

Wielu sympatycznych bohaterów towarzyszy maluchowi w tej przygodzie. Dlaczego? Bo przedszkolaki lubią dzielić się tym, co odkrywają, z kimś, kto jest im bliski!

NOWOŚĆ! Wiem i ja. Wodą malowane to unikatowe kolorowanki, do których potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Maluj wodą i odkrywaj kolory z ulubionymi bohaterami. Wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Seria poprzez atrakcyjną zabawę zachęca dzieci do rozwijania umiejętności plastycznych i jest świetną zabawą!

Wiem i ja to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia, a w serii można znaleźć także inne, atrakcyjne formaty.

Wartościowa edukacja dla dzieci przedszkolnych, którą docenią najbardziej wymagający rodzice!

PUBLIKACJE JUŻ DOSTĘPNE!

Poprzedni artykuł

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...