Nowości „Wiem i ja” certyfikowane książeczki edukacyjne dla dzieci

Seria edukacyjnych książek Wiem i ja jest skierowana do rodziców i opiekunów ukierunkowanych na harmonijny rozwój dziecka przedszkolnego i z pewnością zadowoli nawet tych najbardziej wymagających. Nazwa serii kryje w sobie wartości, które przyświecają stworzonym w jej ramach publikacji:

Wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami. Wiem i ja to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku.

Wiem i ja. Na Start to zeszyty ćwiczeń z sympatycznymi bohaterami. Atrakcyjne zadania zaproponowane w formie zabawy sprawiają, że nauka wydaje się bardzo ciekawa. Seria wprowadza dziecko do świata liczb, liter, kształtów oraz kolorów. Dzieci są ciekawe wszystkiego i chcą się bawić, dlatego też edukacyjne książki Wiem i ja wspierają przyswajanie wiedzy i rozwijanie talentów. Ułóżmy razem te klocki! W ramach serii dostępne są różnorodne formaty książek.

Wiem i ja. Dodaj kolorów to seria kolorowanek – w środku aż 24 strony ze zróżnicowanymi obrazkami do pomalowania, które wspierają rozwój motoryczny przedszkolaka! Edukacyjne książki Wiem i ja są skierowane do rodziców i opiekunów ukierunkowanych na harmonijny rozwój dziecka przedszkolnego: W jak wiedza, I jak inteligencja, E jak emocje, M jak motoryka. Wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami.

Włącz się do niesamowitej przygody!

A książeczki Wiem i ja znajdziecie w wiosennej promocji i z mega rabatami nawet do 33% w sklepie Smyk oraz w księgarni internetowej Książeczkibajeczki.pl

Poprzedni artykuł

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...