Książki dla przedszkolaków „Wiem i ja” − zabawa i nauka w jednym

Dziecko uczy się i przyswaja kolejne zagadnienia adekwatnie do wieku i we własnym tempie, jest ciekawe wszystkiego i chce się bawić. Rodzice i opiekunowie pomagają w przyswajaniu wiedzy, są zainteresowani wsparciem harmonijnego rozwoju dziecka i towarzyszą maluchowi na każdym etapie tego rozwoju.

Aby zapewnić dziecku przyjemne spędzenie czasu i zachęcić go do nauki warto zainteresować maluszka w wieku przedszkolnym książkami Wiem i ja wydawnictwa Media Service Zawada. Poprzez zabawę dzieci poznają kolejne ciekawe zagadnienia, książki ułatwiają naukę i zdobywanie nowych umiejętności.

Publikacje powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami oraz są polecane przez ekspertów. Zawarte w nich wartościowe treści są zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie.

Nazwa marki kryje w sobie wartości, które przyświecają stworzonym w jej ramach publikacjom:

Książki charakteryzują się również wysoką jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością i zostały uznane za „Przyjazne Dziecku” oraz uzyskały prestiżowy certyfikat Bezpieczne Dziecko.

W ramach marki dostępne są różne serie publikacji.

  • Dodaj kolorów to zachęcająca do wspólnej zabawy seria kolorowanek ze zróżnicowanymi obrazkami do pomalowania. Publikacje wspierają rozwój motoryczny przedszkolaka. Wystarczą kredki, by wypełnić strony radosnymi kolorami.
  • Z seriami Nauka dla zucha oraz Poznaję maluszek odkrywa świat liczb i liter, poznaje rośliny, zwierzęta i przedmioty oraz wspaniale bawi się rozwiązując zagadki.
  • Zadania do ścierania to idealne połączenie nauki z zabawą. Dziecko dzięki odpowiednio dobranym zadaniom przygotowuje się do nauki pisania, ćwiczy spostrzegawczość oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Zadania można rozwiązywać wielokrotnie za pomocą dołączonego zmywalnego flamastra. Ćwiczenie ręki nie musi już być żmudnym obowiązkiem, wręcz przeciwnie — staje się świetną zabawą!
  • Na start to książki z sympatycznymi bohaterami i atrakcyjnymi zadaniami zaproponowanymi w formie zabawy. Sprawiają one, że nauka wydaje się bardzo ciekawa. Seria wprowadza dziecko do świata liczb, liter, kształtów oraz kolorów.
  • Wodą malowane to seria unikatowych kolorowanek, do których potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Dzieci malują wodą i z ulubionymi bohaterami odkrywają kolory. Wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Seria poprzez atrakcyjną zabawę zachęca dzieci do rozwijania umiejętności plastycznych.
  • Zakręcone labirynty to nie tylko wspaniała zabawa, lecz także trening spostrzegawczości i wyobraźni przestrzennej. Dzieci ćwiczą precyzję ruchów, sprawność manualną oraz umiejętność koncentracji. Książka ma wygodny uchwyt, dzięki któremu maluch może zabrać sympatycznych bohaterów w dowolne miejsce. Dodatkową atrakcją są kolorowanki oraz łamigłówki.
  • Mój świat to seria książek, dzięki którymmaluch będzie doskonalić podstawową wiedzę na temat stworzeń, rozwinie słownictwo, kreatywność oraz inteligencję językową. Treści zawarte w publikacjach udoskonalą kompetencje językowe i społeczno-emocjonalne, sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Atrakcyjne zadania zaproponowane w formie zabawy z ulubionymi bohaterami sprawiają, że dzięki książkom Wiem i ja zdobywanie nowych umiejętności staje się dla dziecka nie lada gratką! Kolorowe ilustracje i sympatyczni bohaterowie pomagają i zachęcają do zabawy. To wartościowa edukacja dla dzieci przedszkolnych, którą docenią najbardziej wymagający rodzice.

PUBLIKACJE JUŻ DOSTĘPNE! Oferta książek Wiem i ja dostępna jest w wybranych salonikach prasowych, księgarniach i on-line m.in. na ksiazeczkibajeczki.pl.

Poprzednie publikacje:

Mój Świat
Zakręcone labirynty
Wodą malowane
Nowości Wiem i ja
Certyfikat dla Wiem i ja

No votes yet.
Please wait...