Nowa seria książek Wiem i ja. Mój Świat

WIEM I JA to nowa autorska marka stworzona przez zespół profesjonalistów Media Service Zawada skierowana do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym zainteresowanych wsparciem harmonijnego rozwoju dziecka. Z pewnością zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.

Nazwa marki kryje w sobie wartości, które przyświecają stworzonym w jej ramach publikacji:

Wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie powstają we współpracy merytorycznej z doświadczonymi konsultantami oraz są polecane przez ekspertów.

NOWOŚĆ! Wiem i ja. Mój świat to książki, dzięki którym maluch będzie doskonalił podstawową wiedzę na temat stworzeń, rozwinie słownictwo, kreatywność oraz inteligencję językową. Ponadto treści zawarte w książkach udoskonalą kompetencje językowe i społeczno-emocjonalne, sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Książka Dinozaury pomaga dziecku w odkrywaniu świata prehistorycznych gadów oraz dostarcza wiedzę na temat tych stworzeń.

Świat dziko żyjących zwierząt jest zaprezentowany w książce Zwierzęta. Pomaga ona rozwijać słownictwo, doskonalić spostrzegawczość oraz koordynację  wzrokowo-ruchową.

W kolejnej książce Przyjaźń przedszkolaki zapoznają się z tą relacją społeczną oraz uczą rozpoznawania podstawowych emocji.

Do gwiazd zabierze  maluchy na ekscytującą wycieczkę rakietą! Sympatyczni bohaterowie towarzyszą maluchowi w tej przygodzie.

Dinozaury, Zwierzęta i Przyjaźń to książki, w których  znajdują się ruchome okienka. Dzięki ich otwieraniu maluch może ćwiczyć sprawność manualną. Natomiast Do gwiazd posiada wyczuwalne palcem ślady, po których dziecko może wodzić palcem i aktywizować zmysł dotyku.

Pełną ofertę publikacji Wiem i ja znajdziecie między innymi w księgarni internetowej Książeczkibajeczki.pl.

Poprzednie publikacje:
Zakręcone labirynty
Wodą malowane
Nowości Wiem i ja
Certyfikat BezpieczneDziecko dla Wiem i ja

No votes yet.
Please wait...