Wiem i ja – polecane przez ekspertów edukacyjne książki dla przedszkolaków

Mózg rocznego dziecka osiąga 60% swojej finalnej wielkości, a w okolicach czwartego roku życia swoim rozmiarem przypomina mózg dorosłego. Książki Wiem i ja to doskonałe narzędzie wspierające proces rozwoju mózgu malucha.

Rozwiązując zadania, przyswajając informacje zawarte w publikacjach i analizując piękne ilustracje dzieci nabierają wprawy w precyzji ruchów, sprawności manualnej, koncentracji, poznają świat liczb i liter, rośliny, zwierzęta, przedmioty oraz wspaniale się bawią. Dzięki publikacjom poznają kolejne ciekawe zagadnienia i zdobywają nowe umiejętności.

Zaprezentowane w książkach Wiem i ja treści są przygotowane w taki sposób, że dziecko uczy się i przyswaja kolejne zagadnienia adekwatnie do wieku i we własnym tempie. Rodzice i opiekunowie pomagają maluchowi na każdym etapie tego rozwoju.

Publikacje zostały stworzone we współpracy z konsultantem wychowania przedszkolnego, dzięki czemu cele tj. wspieranie rozwoju przedszkolaka i pomoc rodzicom w tym procesie, są realizowane we właściwy sposób. Książki Wiem i ja są polecane przez ekspertów. Zawarte w nich wartościowe treści są zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie.

Nazwa marki kryje w sobie wartości, które przyświecają stworzonym w jej ramach publikacjom:

Książki charakteryzują się wysoką jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością i zostały uznane za „Przyjazne Dziecku” oraz uzyskały prestiżowy certyfikat Bezpieczne Dziecko.

W ramach marki dostępne są różne serie publikacji. Są to: Dodaj kolorów, Nauka dla zucha, Poznaję, Zadania do ścierania, Na start, Wodą malowane, Zakręcone labirynty oraz Mój świat.

PUBLIKACJE DOSTĘPNE! Oferta książek Wiem i ja dostępna jest w wybranych salonikach prasowych, księgarniach i on-line m.in. na ksiazeczkibajeczki.pl.

Poprzednie publikacje:
Książeczki dla przedszkolaków
Mój Świat
Zakręcone labirynty
Wodą malowane
Wiem i ja certyfikowane książeczki
Certyfikat BezpieczneDziecko dla książeczek Wiem i ja

No votes yet.
Please wait...